Fakirblog, 25 Eylül 2017

10.000 Lirayla Nasıl Bir Yatırım Yapılır

10.000 Lirayla Nasıl Bir Yatırım Yapılır

10.000 Lirayla Nasıl Bir Yatırım Yapılır…Bir okuyucumuzun isteği üzerine 10.000 tl ile nasıl yatırım yapılması gerektiği hakkında bilgi vermek istedik. Son dönemlerde güvenli liman olarak görülen yatırım araçlarının neredeyse tamamı zor günler yaşıyor. Bu durumda yatırımın mantıklı çerçevelerde yer alması açısından büyük önem taşımaktadır.

Bu konuda yanıltıcı olmak istemem. Sadece fikir vermek amacında ve şahsi düşüncelerim ışığında bu yazıyı kaleme alıyorum. 10.000 tl ye sahip olan birisi, bu parayı unutacaksa altın almayı deneyebilir. Özellikle herkes tarafından bilinen bir gerçek vardır ki o da kış aylarında altın fiyatlarında duraklama döneminin yaşanıyor olduğu gerçeğidir. Bu durumun ne kadar daha bu şekilde devam edeceği bilinmez ama uzun vadede para kazandıracak bir yatırım aracı olarak altın değerlendirilebilir.

10.000 Lirayla Nasıl Bir Yatırım Yapılır

Aynı şekilde anlık alıp satmaya uygun başka bir deyiş ile kısa vadede daha yüksek para kazanmak isteyen insanların yani paraya ihtiyacı olan insanların da bankaların sunduğu fonları değerlendirebileceği de unutulmamalıdır. Bu fon seçenekleri arasında al sat yapmaya en uygun olanı B tipi likit fondur. Bu fon ihtiyaçlara uygun bir şekilde son derece kısa bir süre içerisinde hazırlanarak ayrıcalıklı bir şekilde şekillendirilebilir. Bu para sayesinde dilediğiniz zaman küçük miktarlarda kârlar sonucunda sistemden çıkmanız söz konusu olabilir.

Fakat aynı şey altın için söz konusu değildir. Altının uzun vadede değerlendirilmesi ve hedeflediğiniz kâr miktarına ulaşmadan satılmaması gerekir. Ayrıcalıklı bir şekilde bu kâr avantajlarından son derece kolay bir şekilde yararlanmanız da mümkün olmaktadır.

10.000 Lirayla Nasıl Bir Yatırım Yapılır…İş’de kurabilirsiniz. Elinizde yapabileceğinizi düşündüğünüz bir fikir yada al sat işi yapmak istiyorsanız bir şahıs şirketinin maliyetinin 2000 tllerde olduğu bilinmektedir. Dilediğiniz takdirde şahıs firması kurarak bu şekilde para kazanma işlemine de girebilirsiniz.

Okuyucumuzun attığı maile gelirsek; kısa vadede B tipi likit fon, uzun vadede altın değerlendirilebilecek en mantıklı yatırım çeşididir.10.000 Lirayla Nasıl Bir Yatırım Yapılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz