Fakirblog, 22 Ekim 2017

A101 29 Ağustos Aktüel Ürünler

a101

A101 yine uygun bir kampanya ve yeni ürünlerle karşımızda, bir süredir yakın komşusu olduğum A101 İn 30 Ağustos Aktüel ürünler seçeneklerini sizler için incelemek istedim.

Nexon 40” Uydu Alıcılı Smart Led Tv: 839.00 TL ile satışa sunulmuş. Cihazın özelliklerini sizler için inceledim. 2 adet USB girişine Scart çıkışına sahip olan Led tv aynı zamanda HD uydu alıcısına da sahip olduğu için hem ev hem de ofis kullanımı için ideal aynı zamanda uygun fiyatlı olması da kullanıcılar açısından büyük bir artıya sahip olarak ön plana çıkıyor. Cihazın içerisinde bulunan HD uydu alıcısı tek kumanda üzerinden cihazı kontrol etmeyi sağlarken oluşa görüntü kirliliğinin de önüne geçmeyi sağlıyor. Uygun fiyatlı olduğu için rahatlıkla alınabilir. Bana soracak olursanız ikinci televizyon için yada ofisler için kesinlikle kullanılabileceği gibi ev için de ideal özellikleri ve uygun fiyatı ile satışa sunulmuş.

A101 29 Ağustos Aktüel Ürünler

a101 aktüel

A101 in kampanyaları arasında dikkat çekici olan bir cihaz da Hometech Tablet, tablet özellikleri ile detaylı şekilde incelendiği zaman etkili performans sunacağa benziyor. İnternet üzerinde kullanıcı yorumlarına ve ilk incelemelere göz attığım zamanda fiyat/performans açısından alınabilecek ürünler arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Gelelim Samsung Galaxy J100 ilanına, bu cihaz ilk olarak pazara sunulduğu zaman oldukça yüksek fiyatlardan alıcı bulmuştu. Hatırlarsanız j1 ismi ile de anılan bu cihazlar yanlış hatırlamıyorsam 1000 tl civarında satılıyordu. Özelliklerine ve fiyatına bakacak olursak oldukça ideal bir cihaz olduğunu söyleyebilirim. Ama 4 GB hafıza yeterli gelmeyebilir keşke 8 GB olarak satışa görüntü kalitesi fiyatına oranla oldukça cazip hem ön hem arkasında bulunan LED flaşları da dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor. Bu fiyat aralığında önemli bir cihaz olduğunun da bir kez daha altını çizebilirim.

Gelelim benim almak istediklerime:

A101 Aktüel ürünler arasında den çok ihtiyaç duyduğum hiç şüphesiz tost makinesi oldu. Bu aletlerden çok fazla anlamadığım için işin uzmanına danışmak zorunda kaldım. Tost makinesi Grillmax P 637 hızlı pişirme özelliği ve kaliteli yapısı ile bu fiyat aralığında alınabilecek bir tost makinesiymiş. Üstelik kullanıcı yorumlarına baktığım zaman oldukça memnun bir çoğunluğun olduğunun da altını çizmekte fayda var.

a101 aktuel ürünler

A101 den değil de internet üzerinden satın aldığım King marka banyo baskülü ve ütü (ütüyü almadım yine aynı arkadaşıma sordum) oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler olduğunu söyleyebilirim. 4 sene garantili bir şekilde satışa sunulması da diğer artıları arasında yer alıyor. Özetle ihtiyacınız varsa bu hafta içi satışa sunulan teknolojik ürünlerin oldukça faydalı olduğunun altını çizebilirim. Ama tabi ki internet olduğu müddetçe her zaman daha ekonomik ve daha avantajlı fiyatlardan ulaşmakta mümkün olabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz