Fakirblog, 22 Kasım 2017

Acer İconia W511Özellikleri ve İnceleme

10,1 inç tasarımı ve dokunmatik rahatlığı ile çok şık ve kullanışlı bir tablet olma özelliği taşımaktadır. Yuvadan çıkarıldığında bile üretkenliğinizi ve mobiliyetinizi korumanızı sağlar. Yazı yazmanız gerekiyorsa yapmanız gereken tek şey, tableti klavye yuvasına bağlayarak yazmaya başlayabilirsiniz. Gorilla Glass koruyuculu ekranını başkalarına bir şey göstermek istediğiniz zamanlarda 295 dereceye kadar çevirebilirsiniz.

ICONIA W5 Serisi dünyanın ilk İntel CPU tabanlı tablaeti olma özelliğini taşır. Tabletinizin başlatma düğmesine bastığınızda aynı akıllı telefon gibi açılır ve kendisini günceller. Ayrıca 3 haftalık bekleme süresi bulunmaktadır. Acer Always Connect ortak erişim noktalarına 2,5 saniyede bağlanırken, 3,4 Acer Cloud tüm aygıtlarınızdaki dosyalara istediğiniz zaman erişmenizi sağlayacaktır.

ICONIA W5 Serisi klavyeye takıldığı zaman 18 saat şarhı dayanır. Uzun pil ömrü sayesinde işlerinizi çok daha kolay yapabilmenizi sağlar. Sürekli priz aramak zorunda kalmazsınız, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Özellikleri bölgelere göre farklılık gösterir. Iconia W511 ve 3G bağlantılarına sahiptir. Önceden kullanılmış erişim noktalarına bağlanabilir. Wifiye bağlanma hızı oldukça yüksektir. Super İnternet Exlorer, internet araması ve web sayfaları, Microsoft Office 2010 Power Point görüntüleyici ve Exel’i içinde barındırır ve kolayca çalıştırır. 1.8 GHz ve 2 GB ve 10.1 inçlik ekranı ile bir tabletten beklediğiniz ne varsa size sunacak bir yapıdadır. 3G teknolojisi ile donatılmış ve oldukça uyhun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz