Fakirblog, 22 Ekim 2017

Ana Ocağı Başvuru TRT

ana ocağı başvuru

TRT ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren çok konuşulan yarışma programı yeni adaylarını bekliyor. TRT ekranlarında yayınlanan Ana ocağı başvuru formu sayesinde sizler de bu yarışmaya rahatlıkla katılabilirsiniz. Dilerseniz detaylı bir şekilde bu yarışmanın artılarına ve eksilerine değinelim. Ana ocağı yarışmasına nasıl katılacağınız hakkında bilgi verelim.

Trt Ana Ocağı Yarışması

Ana Ocağı Trt ekranlarında yayınlanan ve genç kızların örf ve adetleri öğrendikleri ve belirli bir süre boyunca çalışmalara etkin katılım sağladıkları bir yarışmadır. Bu yarışmanın işleyişi ise şu şekilde olmaktadır. Dört acemi kızın üç adet usta anne tarafından eğitilmesini içeriyor. Oldukça zorlu yarışma şartları içerisinde tarla sürümünden tutunda yemek yapımına kadar tamamen köy yaşamına adapte olunduğu bir yarışma olarak dikkatleri çekiyor.

Ana Ocağı Nerede Çekiliyor

Ana ocağı nerede çekiliyor sorusuna değinmek gerekirse bu eğlenceli yarışma programının Sakarya ilimiz sınırları içerisinde yer alan Serdivan ilçesinde çekildiğini de söyleyelim. Bu yarışma ile hem ödül kazanabilir hem de eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda yarışmacıların yaptığı yorumlara bakılacak olursa teknolojinin insan hayatına iyiden iyiye etki ettiği şu günlerde son derece farklı bir yol olarak ön plana çıktığı ve eğlenceli bir hale geldiğini de eklemek gerekiyor.

Ana Ocağı Başvuru

Yarışmaya katılmak için başvuru yaptığınız esnada bir takım bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması da gerekmektedir. Bu sayede seçilme ihtimalinizin arttığını da söylemek mümkündür. Ana ocağı izle seçeneğinden yararlanarak daha kısa süre içerisinde yarışmanın atmosferi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde adapte olabilir ve söz konusu olan bütün ödülleri kazanabilirsiniz.

Ana Ocağı Başvuru Formu için Tıklayınız 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz