Fakirblog, 21 Ekim 2017

Android Oyun Önerileri 2015

android oyun önerileri

Android Oyun Önerileri 2015 ; Zamanla teknolojinin gelişmesi bir oldu, artık insanlar atari oynamıyor. Çoğunluk bakımından mobil’e yöneldiler. Akıllı telefonlar da piyasada en aktif olanı Android cihazlar. Bu sebeple biz de bu kitleyi düşünerek oyun önerilerinde bulunacağız. Eskilerde atari de oynadığımız çoğu oyun şimdiler de farklı versiyonları mobil telefonda popüler oyun halinde. Artık her yaştan insanın oynadığı oyunlar, kullandığı uygulamalar var. Sizleri fazla sıkmadan oyun önerilerimize başlayalım hemen.

Asphalt 8: Airborne

Bir araba yarışı olan oyun çok aksiyon dolu olarak karşımızda. Aksiyon dolu olduğu kadar da oyun çok hızlı. Eğer cihazınız tarşımıyorsa oynamayın, zevk almak istiyorsanız kasmadan donmadan oynamalısınız.  Oyunun keskin virajları ve driff heyecanı çok yüksek. Bu aksiyona dayanabilecekseniz sizin için bire bir.

Clans of clans

Strateji severler için birebir, oyunun amacı size ait olan köyü geliştirmek. Yenilikler yapmanız asker üretmeniz. Bunun yanı sıra size iksir ve altın üretmeniz için kaynak sunuyor. Temel amaç bunları üreterek köyünüzü geliştirmeniz. Kendi klanınızı oluşturup askerleriniz ve sizin gibi online  girenler ile toplu savaşlara katılabilirsiniz. İp ucu: En önemli olan köyünüze seviye atlatmak.

Glow Hockey

Arcade kategorisinde popüler arasında yer alıyor, oyun oldukça basit karşınızdakiyle kapışıyorsunuz. Online olarak oynama aktif oldu mu net olarak bilmiyorum. Fakat grafik ve ışık parlaması gözü çok hoş gözüküyor, oyundaki amaç karşınızdakine gol atmak. verilen sürede veya belirtilen gol adedine gelince oyun biter.

Uçağı: uçuş simülatörü 3D

Simülasyon bir oyundur, 3d olarak full grafikli oyunda uçağınız ile uçuyorsunuz.
Uçağınız ile verilen görevi yerine getirip, uçağınızı piste indireceksiniz.

Army Sniper

Macera ve aksiyon seviyorsanız tam sizlik, sadece bunları sevmeniz yetmeyebilir.
Silah kullanmasını bilmeniz gerekmektedir, düşmanları vurarak onları etkisiz hale getireceksiniz.
Bir sniper oyunu olarak karşımıza çıkmakta, oldukça başarılır bir çalışma ile güzel bir oyun olmuş.

Android Oyun Önerileri 2015

Sizler için şimdilik önerdiğimiz oyunlar bunlar, bunların dışarısında güzel oyunlar da elbette var.
İlerleyen zamanlar da sizler için daha bol tür de oyunlar önermeye çalışacağız.
İncelememizi istediğiniz Android Oyun Önerileri 2015 varsa lütfen belirtiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz