Fakirblog, 22 Eylül 2017

Avea Bedava İnternet Veriyor Mu ?

avea bedava internet

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Avea düzenlemiş olduğu kampanyalar ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle bireysel müşterilerine sunmuş olduğu birçok avantajlı paketler sayesinde gönüllerde taht kurmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran GSM operatörü olarak bilinen Avea son yıllarda akıllı telefonların sahip olduğu internet özelliğine tam destek vermek için birçok internet paketini kullanıcılarına sunmaktadır. Uygun fiyat garantisi ve yüksek kotalı internet paketlerinin yanı sıra akıllı telefon kullanıcılarının internet ile tanışmalarını sağlama adına yeni nesil kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle Avea bedava internet veriyor mu, sorunun sıkça duyulduğu son günlerde GSM operatörü müşterilerine ifade edildiği gibi ücretsiz internet kullanımını sunmaktadır.

Avea Bedava İnternet

Avea düzenlemiş olduğu kampanyalar arasında yer alan bedava internet paketleri ile ilgili bu sene ilk olarak Denemesi Bedava Kampanyası ile karşımıza çıkmaktadır. Avea denemeyen kalmasın sloganı ile kullanıcılarına ilk 3 ay ücretsiz 500 dakika konuşma, 500 SMS ve 500 MB cepten internet paketini sunmaktadır. Konuşma ve SMS paketinin yanı sıra 0,5 GB’lık internet ile Avea kullanıcıları diledikleri yerden sınırsız internete girme fırsatına sahip olabileceklerdir.

Avea bedava internet veriyor mu, sorusunun bir başka yanıtı ise, geçen sene başlanan bu senede devam eden Sahur İnternet Kampanyasıdır. Bu pakette ise Avea kullanıcıları Ramazan ayı boyunca her gece 02.00 ile 06.00 saatleri arasında 500 MB internet hediyesini kullanabileceklerdir. Avea’nın düzenlemiş olduğu son kampanya ise Bedava Sosyal Medya Paketi Kampanyasıdır. Bu pakette için Avea 6 ay boyunca hiç internet kullanmamış olan müşterilerine sosyal ağları ücretsiz olarak vermektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz