Fakirblog, 21 Ekim 2017

Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taraklı ayaklara sahip olduğum için tercih ettiğim ayakkabı benim için son derece önemli bir hal alıyor. Özellikle lise yıllarımda sıklıkla ayakkabılar ayağıma vurduğu için sorun yaşamıştım. Uzun süren tecrübeler neticesinde ayakkabı tercihinde ki püf noktaları sizinle paylaşıyorum.

İnternetten Ayakkabı alırken dikkat edilecek hususlar

Öncelikle internetten yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Hepsinden önemlisi alacağınız ayakkabının özelliklerini belirlemeniz faydalı olacaktır. Kışlık, kalın tabanlı, koyu renkli ayakkabılar sizi birkaç farklı seçeneğe yönlendirirken; kışlık, boğazlı ve kahverengi yada lacivert şeklinde sınırlandırırsanız daha faydalı olacaktır. Aynı zamanda bu süzgece bir de fiyat aralığı koyarsanız daha etkili olur.

İnternetten Ayakkabı alırken dikkat

Ayakkabı Alırken Neye Dikkat Etmeli

Önce sağlık, ayağınıza çok yakışmış bir ayakkabıda numara bulamadıysanız almayın. Ayakkabının kaliteli olmadığını düşünüyorsanız almayın. Artık uygun fiyatlı ayakkabıların da oldukça kaliteli olduğunu unutmayın ve hepsinden önemlisi ayakkabı almaya giderken akşamdan önce olmasına özen gösterin.Bu sayede gün içerisinde ayaklarınız şişeceği için daha geniş ayakkabı tercih edersiniz. Aynı zamanda ayaklarınızda şiştiği zaman rahat kullanılacak ayakkabılar tercih edilmiş olur.

Bu sayede daha rahat bir ayakkabı tercihi söz konusu olacaktır. Bir heves alınan ayakkabılar uygun gelmiyorsa bu şekilde ayakkabılarınız son derece büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz