Fakirblog, 21 Ekim 2017

Benim Konuşan Kedim Tom – My Talking Tom

my talking tom para hilesi

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Benim konuşan Tom oyununu sizler için inceledik.Oyunu apple store ve android marketten indirebilirsiniz.Dünya genelinde My Talking Tom olarak geçen oyunda bir kediyi yönetiyorsunuz.

Oyunu açtığınızda önce sizden mikrofona erişme ve anında bildirim gönderme istenir .Bunu onayladıktan sonra oyun başlar ve kedinize isim verirsiniz. Daha sonra kediniz sizden yemek ister, oyun oynamak ister bunları yaparak seviye atlayabilir ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Oyunda Facebook bağlantısı da bulunmaktadır. Bu şekilde arkadaşlarınızla oynayıp, daha çok para ve seviye atlayabilirsiniz.

Kedimizin sizden sürekli istekleri olabilir.Karnı acıkabilir,uykusu gelebilir, tuvalet ihtiyacı olabilir.Bunlar olduğu zaman size gerekli bildirimler gelecektir.

Benim konuşan kedim Tom oyunu hem tabletlerde hem de cep telefonlarında oynayabilirsiniz. Oyunda paraya sürekli ihtiyaç oluyor bunun için bir hile mevcut fakat bu hile android tabanlı tablet ve telefonlarda çalışmaktadır.Aşağıdaki linkten hileyi indirebilirsiniz. Hileli oynamak için öncelikle eski oyunu silmeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler.

Benim konuşan kedim Tom Hilesi Apk İndir

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz