Fakirblog, 25 Eylül 2017

BlackBerry Passport Özellikleri ve Yorum

Zor günler geçiren Blackberry yine farklı tasarımıyla dikkat çeken bir telefon ile karşımızda. Kare ekranı ve güçlü donanımsal özellikleri ile ön plana çıkarılan BlackBerry Passport ’un artılarını ve eksilerini birlikte inceledik.

BlackBerry Passport Özellikleri

Fiziksel Özellikleri

Öncelikle kare olması onu piyasadaki tüm cihazlardan farklı bir yere koyuyor. Şık görüntüsünü, fiziki klavyesi ve tek elle tutulmayı imkansız hale getiren çerçevesi ile çok konuşulacağa benziyor.

Genel Özellikleri

Ekran boyutu 4.5 inç tam kare ve bu özelliği ile bir tablet piyasaya sürülseydi daha çok satış rakamına ulaşabilirdi. Günlük yaşamda kullanım sağlayacak artıları ise 3 GB Ram’e sahip olması ve 2,2 GHz işlemcisinin yanı sıra kamerası! Cihazın ana kamerası 13 MP, bu da günümüz cep telefonu teknolojileri göz önüne alındığı zaman oldukça iyi bir rakam olarak dikkat çekiyor.

Dahili hafızası 32 GB  olan telefon aynı zamanda microSD girişi ile yükseltilebilir hafızaya da sahip olmaktadır.

BlackBerry Passport

BlackBerry Passport Yorum

Fiyatı mı? Ne yazık ki fiyatı pek ucuz değil, kaldı ki ülkemizde satış fiyatı ne kadar olur şimdilik üzerinde konuşmak istemiyoruz. Kanadalı firmanın kendi ülkesi için belirlediği satış fiyatı ise 600$

Kullanım Açısından

İyi bir iş telefonu olabilir. Güçlü bataryası, güçlü kamerası ve ayrıcalıklı özellikleri ile kolaylıkla kullanmak mümkün olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Blackberrylerde sıklıkla karşılaştığımız uygulama desteği sorunu ne yazık ki BlackBerry Passport  içinde değişmemiş gibi görünüyor.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz