Fakirblog, 22 Kasım 2017

BlackBerry Q10 Özellikleri ve İnceleme

blackberry-q10

Yeni black berry artık daha büyük ve daha güzel. Klasik klavyesi ile daha kolay ve zahmetsiz yazma deneyimini yaşayabilirsiniz. Anında işlem ile ana ekrana geçiş yapabilir ve kısa yolları kullanarak daha kolay yazabilirsiniz. Black berry Q10 akıllı telefonunuzdaki e-posta uygulamanıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu akıllı telefon sayesinde iş ve özel hayatınız için iki ayrı profil oluşturabilir ve ikisini de ayrı ayrı saklayabilirsiniz.

Geniş 3.1 inçlik AMOLED dokunmatik erkana sahip olan bu akıllı telefon sayesinde çarpıcı görüntüler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yüksek performansı ile yeni Black Barry dünyasının keşfedebilirsiniz. Aldığınız black berry Q10’un kutu içeriği ise, data kablosu, kulaklık, kullanım kılavuzu ve şarj cihazı bulunmaktadır.

Çift çekirdekli işlemciye sahip olan bu akıllı telefon 1,5 GHz ile çalışmaktadır. Black Berry OS işletim sistemini içinde bulundurur. 3G kamerası ile dünyadan kopmamanızı ve çok daha iyi iletişimler kurabilmenizi sağlar. Bunun dışında ise, 8 MP  kamera çözünürlüğü bulunmaktadır. Bu akıllı telefonların en önemli özelliği kendi klavyesidir. Bu klavye hayatınızı oldukça değiştirecek ve bütün işlerinizin çok daha kolaylaşmasını sağlayacaktır. Bunun dışında yüksek çözünürlükteki kamerası sayesinde harika netlikte fotoğraflar çekebilecek ve anında sosyal medya ağlarınızda paylaşabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara satışa sunulan bu akıllı telefon kendi sınıfının dışında çok üstün bir performansa sahiptir. Ayrıca yüksek pil gücü sayesinde çok daha uzun bir süre dayanan şarjı yarı yolda kalmanıza asla izin vermez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz