Fakirblog, 21 Ekim 2017

Casper 4.5G Uyumlu Telefonlar

casper 4.5G uyumlu telefonlar

Uzun süredir 4.5G ihalesi ile yakından ilgileniyorum. Bana göre internet hızının artması ve bilgiye daha kolay ulaşmak anlamına geldiği için bu konuda oldukça detaylı araştırma yaptığımı söyleyebilirim. Özellikle yurt dışı kaynaklı haber sitelerinin haberine ve beklentilere bakılacak olursa 1 Nisan tarihiyle birlikte gerçekten güzel günlerin teknoloji severleri beklediğini söyleyebiliriz. Ben uzunca bir süre kullandığım Casper Via V8C 4.5G uyumlu olmadığını öğrendiğim zaman ciddi anlamda hayal kırıklığına uğramıştım. Çünkü oldukça memnun kaldığım bu fiyat performans telefonu bana 4.5G konusunda bir sürpriz yapsaydı başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kullanmaya devam edecektim.

Peki ama Casper 4.5G uyumlu telefonlar hangileri, bize bu teknoloji sunan Casper cihazları sizler için araştırdım. Ama dilerseniz öncelikle 4.5G teknolojisinin hayatımıza katacaklarına biraz göz atalım.

4.5G Nedir

4.5G daha az kesinti daha fazla hız ve daha kaliteli internet anlamına gelir. Şeklinde yorumlarsak yanılmış olmayız mevcut 3G kullanım hızı ile mukayese edilmeyecek bir hıza ve kaliteye sahip bir şekilde bilgiye doğrudan ulaşmamıza olanak sağlayacak. Bu sayede 4.5G artılarından rahatlıkla yararlanmakta mümkün olacak. Tabi bu durumun iki farklı sac ayağı bulunuyor. Öncelikle operatörünüzün 4.5g uyumlu simkart destekliyor olması ve yine aynı teknolojiyi destekleyen bir telefona sahip olmanız gerekiyor. Her operatörün farklı özellikleri yer alıyor olmasına rağmen yine de bu teknolojiyi hızlı bir şekilde sunan cihazların hali hazırda bulunduğunun da altını çizelim. Öncelikle bir Casper hayranı olarak Casper’ın şimdilik 3 telefonunun 4.5G yi desteklediğini belirtmek istiyorum. Yakın bir gelecekte daha fazla cihaz tarafından desteklenmesi beklenirken Casper 4.5G uyumlu cihazlar aşağıda yer almaktadır.

  • Casper Via V6
  • Casper Via V6x
  • Casper Via V9

Casper’ın 4.5G teknolojisini destekleyen cihazları arasında yer alıyor. Eğer bu telefonlardan bir tanesine sahipseniz sadece 4.5G uyumlu bir simkart sahibi olarak 4.5G nin aktif olacağı o günü yani 1 Nisanı bekleyebilirsiniz. Bunun dışında bizim gözümüzden kaçan bir cihaz bulunuyorsa yorumlar kısmından yazarsanız güncelleme yaparız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz