Fakirblog, 22 Kasım 2017

Casper Via T7 Özellikleri ve İnceleme

İdeal boyutu ve kolay kullanımı sayesinde çok hoşunuza gidecek yepyeni bir tasarım. Ceket cebinde taşımaya uygun olarak tasarlanmış bu tablet her an yanınızda olacak ve size yol arkadaşlığı yapacak. 7 inç büyüklüğündeki ekranı ile pek çok işi aynı anda kolaylıkla yapabilmenize imkan tanır. Bunun yanı sıra, 5 parmak kapasiteli dokunmatik ekranı ile günümüzde geliştirilen en iyi tablet bilgisayarlarındandır. Beyaz renk seçeneği bulunan bu tablet, 1024×600 ekran çözünürlüğü, 0,3 MP ön kamerası ve 2 MP arka kamerası ile çok daha net ve çok daha şık bir tablettir.

Bir tabletten bekleyebileceğiniz her özelliğe sahip olan bu tablet, 16 GB depolama kapasitesi, hızlı kablosuz ağ bağlantısı ve sadece 400 gram olan ağırlığı ile her an yanınızda bulunacak ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir parçanız olacaktır. En yeni uygulama ve oyunları her an her yerde cebinizde bulundurabilir. Uzun yollarda dahi hiç sıkılmaksızın eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

İnternet ağına gerek duymadan veri aktarımı yapabilirsiniz. Bunun dışında Micro SD kart girişi ve mini USB girişi bulunmaktadır. Mini HDMI özelliğini de içinde barındıran Casper Via 7 tablet, bu bağlantı seçenekleri sayesinde kolaylıkla her yerden internete bağlanabilir. Casper Via 7, beyaz renk seçeneği, inceliği ve zarifliği ile elinizle tam kavrayabileceğiniz boyutta olması sayesinde oldukça şık bir yol arkadaşınız olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz