Fakirblog, 22 Kasım 2017

Casper Via V5 Özellikleri ve İnceleme

Casper’ın en yeni ürünlerinden olan Casper Via V5 akıllı telefon sayesinde şıklığı, zarifliği ve kullanışlılığı bir arada yaşayacaksınız. İncecik yapısı ve hafifliği ile oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu akıllı telefon hayatınızı kolaylaştıracak pek çok özelliği de içinde barındırıyor. 6,9 mm ince tasarımı ile günümüzün en ince telefonları arasında yer almaktadır. 145 gr. Bir hacme sahip olan bu telefonun cebinizde olan varlığını unutmanız çok normaldir. Metal çerçevesi sayesinde daha dayanıklı ve daha güçlü olması sağlanmış bu akıllı telefonun mat beyaz ve mat siyah olmak üzere iki tane renk seçeneği bulunmaktadır.

5 IPS ekranı ile parlak ve canlı renkleri hayatınızı canlandıracak. 300 PPI yani Inch başına 300 piksel, Gorilla Glass 5 özellikleri ile daha parlak ve çok daha canlı renkler göreceksiniz. 5mp 84 derece görme açısına sahip ön kamerası, 13 MP arka kamerası ve 4 çekirdek işlemcisi ve geniş açısı sayesinde öz çekimlerinizi en kaliteli ve en güzel biçimde yapabileceksiniz.

Dokunmadan da kontrol edebileceğiniz özelliğe sahip olan bu telefona uzaktan hükmedebilirsiniz. El hareketlerinize duyarlı olan bu telefon sayesinde, temas etmeden gezinebilir, çağrılarınızı susturabilir ve kilidini açabilirsiniz. Wifi bağlantı özelliği ile dilediğiniz yerden internete bağlanabilirsiniz. HD kayıt desteği ve birçok fotoğraf çekme özelliğine sahip olması sayesinde en güzel anlarınızın ölümsüzleşmesini sağlayabilir ve standartların çok üstünde bir fotoğraf kalitesi ile en güzel fotoğrafların sahibi siz olabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz