Fakirblog, 22 Eylül 2017

Elbise ve Saç Modeli Uyumu

Özel günlerde yaşanan en büyük sıkıntı doğru kıyafet modelinin tercih edilmesidir. Kıyafetinize uygun saç modeli ve farklı renk tercihleri de zamanın daralmasıyla birlikte kadınları en fazla zorlayan seçenekler arasında yer alır. Hal böyle olunca bu sıkıntıdan nasıl kurtulmak gerekir?

Öncelikle panik yapmamak ve uygun kıyafet modelini tercih etmek son derece önemlidir. Vücut tipinize uygun kıyafetinizi zamanınız varsa provalarla birkaç sefer test edin. Daha sonrasında ise internette araştırma yaparak vücut tipinize uygun saç modeline de ulaşabilirsiniz. Bunun için kuaförünüz size yardımcı olacaktır.

elbise saç kombini

Elbise kombinlerinde saç uyumuna dikkat !

Son moda kıyafetler ve abiye elbiseler hakkında bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Ne yazık ki internet üzerinde bu bilgilerin yer aldığı; kaliteli adreslerin sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Sizde sıkı bir moda blogu takipçisiyseniz farklı saç modelleri ve kıyafet kombinleri de birlikte görmek isteyebilirsiniz.

Biraz önce değindiğimiz kuaför tercihi her zaman için yeterli olmayabilir. Çünkü tercihinizi tamamen kuaförünüze bıraktığınız zaman beklediğinizin aksine daha can sıkıcı bir modelle karşılaşmanız da mümkün olabilir.

elbise ve saç uyumu

Özellikle söz konusu olan saç modelleri ve kıyafet kombinleri olduğu zaman sitelerin eksiklik göstermesi de can sıkıcı durumlar arasında yer alıyor. Bilgilerin yer aldığı abiye modelleri, gelinlik modelleri, örgü modeller yada evde hazırlanacak pratik bilgilere rahatlıkla ulaşmak istediğiniz de sadece bir tık uzağınızda yer alan adresleri ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu eksiklikler zaman içerisinde giderilmiş gibi görünse de özellikle Türkçe sitelerde hala bazı sıkıntıların olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Renk tercihi de altının çizilmesi gereken önemli konu başlıkları arasında yer alıyor. Saç modeli, tercih edilen kıyafet seçeneği ve kıyafete bağlı olarak tercih edilen makyaj seçeneği bir bütünlük göstermemesi halinde tabiri caizse sırıtabilir. Bir bütün olarak özenli olması da hem sizin zevkinizi hem de tercihlerinizi uç boyutlara ulaştıran kaliteli bir tercih olarak dikkat çekecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz