Fakirblog, 21 Ekim 2017

Enpara Steam İndirimi ve Avantajları

enpara

Öncelikle Finansbank Enpara çalışanlarına ve bize bu hizmeti sunanlara teşekkür ederek yazıya başlamak istiyorum. Enpara hakkında merak edilenleri bir başlıkta toplayarak size detaylı bilgi vermeye çalışacağım. Uzun süredir eksikliğini çektiğimiz masrafsız bankacılık hizmetini hızlı bir şekilde sundukları için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Gelelim adım adım enparayı anlatmaya, enpara en basit tanımıyla bankacılık ücreti almayan, yüksek faiz oranları sunan, hızlı bir internet sitesine ve cep telefonu uygulamalarına sahip olan online bankanızdır. İlk kullananlardan biri olduğum için ilk çıktığı günden bu yana aktif olarak kullandığımı belirtmek istiyorum. Şu ana kadar herhangi bir şikayetim olmadı. Eğer olursa bile anında dönüş yaptıkları için aklımda soru işareti kalmadan bütün paramı bu hesaba yönlendirdim.

Enpara Avantajları ve Özellikleri

Hangi birini sayayım? Masrafsız bankacılık sunmaları yeterli bir sebep olur ama ben yine de hepsini tek tek açıklamak istiyorum. Havale ve eft ücreti ödemiyorsunuz? Hiç ödemiyorsunuz? Ne kadar havale ve eft yaparsanız yapın ödemiyorsunuz. Birkaç sefer üzerinde durmamın sebebi bankalara devamlı olarak havale ücreti vermekten yorulmuş olmamdan kaynaklanmaktadır. Ben sadece bu sebepten kullanmaya başladım ama yavaş yavaş bütün ürünlerini kullanmaya başladım.

enpara avantajları

Uygun Fiyatla Kredi Seçenekleri

Şubeye gitmeden uğraşmanıza gerek kalmadan son derece uygun faiz oranları ve dosya masrafı ödemeden kredi çekebiliyorsunuz. Seçenekleri ve taksit sayısını siz belirliyorsunuz. Ödeme konusunda da şubeye uğramanıza gerek kalmadan ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Hesap açtırdıktan sonra o zamandan beri hangi banka ne kadar kredi veriyor faiz oranları ne kadar diye araştırma gereği duymadım. Enpara üzerinden kredi çekerek oldukça uygun faiz oranları ile kredimi ödüyorum. Enparayı kullanmamın ikinci sebebi ise uygun faizli kredi seçenekleri sunuyor olmaları oldu.

Artıları devam ederken enpara da hızlı bir şekilde istikrarlı büyümesini sürdürdü. Önce döviz sonrasında altın hesaplarımı ve birikimlerimi enparaya kaydırdım. Cep telefonum üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde birikimlerimi yönlendirdiğim için kafam rahat etmeye başladı. Daha sonrasında ise pek çok banka ile bağlantımı kopardığımı söyleyebilirim.

Bas Biriktir Özelliği

Cep telefonunuza yüklediğiniz program sayesinde 1 tl olacak şekilde bas biriktir özelliğinden yararlanabiliyorsunuz. Hesabınızdan alarak dilediğiniz zaman 1 er tl birikim hesabınıza aktarıyor. Üstelik farklı farklı birikim hesapları seçeneklerinden de yararlanabiliyor ve birikimlerinizi ve gelecekte gelmesi mümkün olan faiz oranları ile birikim tutarlarınızı detaylı bir şekilde görmeniz de söz konusu oluyor.

enpara steam

Enpara Steam

Düzenli olarak %50 para iadesi indirimleri sunan enpara steam ve babil üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde belirli bir tutara kadar ücretin yarısını geri iade ediyor. Benim gibi oyun bağımlıları açısından da büyük bir artı oluşturan bu özellik kesinlikle kullanılması gerekenler arasında ilk sırada yer almasını da sağlıyor. Her yönü ile enparanın sıkı bir takipçisi olmanın sebebi bu kadarla da sınırlı değil, aynı zamanda başka insanları enparaya kazandırdıkça sizler için bir ağaç dikiyor ve bunun bilgilendirmesini de yapıyorlar. Ben de hesap açtırmadan önce enpara ekşi sözlük ve diğer sözlüklerde detaylı bir şekilde araştırmasını yaptım. Bana soracak olursanız internet üzerinde para transferinizi kontrol ediyorsanız ve birikim yapıyorsanız enpara bu iş için biçilmiş kaftandır. Kolay kullanımı ve sürpriz hediyeleri ile size bankanızın değer verdiğini hissettiriyor. Ben ilk hesap açtırdığım zaman kalem ve altın çikolatalar hediye ediyorlardı. Ara ara hediye seçeneklerini değiştirseler bile bu bile yeterli oluyor. Enpara kullanıcılarına büyük artılar sağlayan ve hızlı şekilde kullanım olanağı sunan bir online bankadır. Güvenilirdir ve şahsi fikrimi soracak olursanız kesinlikle tavsiye edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz