Fakirblog, 22 Ekim 2017

Evde İnterneti Kullanarak Para Kazanma Yöntemleri

Araştırma şirketleri daha fazla kişiye ulaşmak için ve daha çok anket doldurtabilmek için internet sitelerine üye olan insanlara ücret karşılığı anket doldurturlar.Bu sayede insanlar evden çalışarak internetten para kazanmak şansını elde ederler. Bu sistem gerçek bir sistemdir ve çalışıyor. İnsanların para kazandıklarına şahit olabilirsiniz.Yani anket doldurarak para kazanma gibi bir ek kazanç kapınız var. Bu araştırma şirketlerinin üyelerine gönderdiği anketler doldurması çok güç anketler değildir. Fakat genel olarak ingilizce bilmeniz gerekiyor.

Anket doldurarak para kazanma

Gönderilen anketler çok uzun olabilir yada sadece bir kaç dakika içinde doldurabileceğiniz anketler olabilir.
Size gönderilen anketleri doldurarak para kazanmak araştırma şirketlerinin size anket başına ödeyeceği paraya göre değişir. Bu her anket için farklı bir ücret olacaktır.Bu tarz anket şirketlerini internetten uzun araştırmalar sonucu bulabileceğiniz gibi, sadece bu konu ile ilgilenen anket doldurarak para kazanma yöntemini anlatan internet siteleri yardımıyla da bulabilirsiniz.

evde site yaparak para kazanma

Ürün satarak internetten para kazanma

Affiliate marketing kelimesinin Türkçe deki karşılığı satış ortaklığı olarak geçmektedir. Affiliate marketing temelde, firmaların seçtiği ürünleri kendi sitenizde yada forumlarda, bloglar da paylaşarak ve tanıtarak ürünün sizin referansınız üzerinden satılmasını sağlama işidir.Bu tanım sebebi ile affiliate marketing aslında bir çeşit kazanç ortaklığıdır. Siz firmaların ürünlerinin tanıtımını yapıyor ve satılmasını sağlıyorsunuz, karşılığında firmalarda size kazançlarından pay veriyorlar. Bu yöntemle yüksek meblağlar kazanana rastlamadım fakat bu yönteminde size internetten para kazanmak kapısı açacağını söyleyebilirim.

Google adsense ile içeriğinizden para kazanın

Benim size bu site içerisinde anlatmak istediğim ve detaylarına kadar bahsedeceğim konu ise kendi websiteniz de adsense reklamları göstererek internetten para kazanmak.Farkedeceğiniz üzere bu yazıyı okuduğunuz fakirblog.net de Google Adsense ile kazanç sağlamaktadır. Daha önce başka bir site ile başlamıştım ve işi öğrenmek için o siteyi kullanmıştım.Şimdi internetten para kazanmak için aynı yöntemi kullanarak sizin gibi bu işe başlamak isteyenlere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.Google adsense ile para kazanmak için bazı aşamaları sırası ile uygulamalısınız.

evde internetten para kazanma

İnternet sitesi açarak para kazanma

Öncelikle bu yöntem size çok hızlı bir şekilde para getirmeyecektir, bunu unutmayın.Ama birkez kazanmaya başladığınızda artık keyifle bu işe devam edeceksiniz ve kazancınız sürekli olarak artacak. Sadece sabırlı olun.Siteniz için konu seçin. Öncelikle siteniz için öyle bir konu seçin ki konunuz şu kriterleri sağlasın;

1) Siz seçtiğiniz konuda özgün makale yazabilecek misiniz ? Seo uyumlu makale nasıl yazılır isimli konumuza bakmanızı öneririm.

2) Bu konu Google gibi arama motorlarında yeterince aranıyor mu?

3) Bu konu ile ilgili çok fazla site var mı yani rakibiniz olacak mı?

Bir site adına karar verin.Domain satın alın yada Blogspot oluşturun.Sitenizin alt menülerine karar verin.Az da olsa Seo öğrenmelisiniz.Herkese bol kazançlar…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz