Fakirblog, 16 Kasım 2017

Evim Şahane Programı Telefon ve Başvuru

evim şahane başvuru

Evim Şahane, Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölüm kendine hayran bırakmayı başaran bir yarışma programıdır. Evim Şahane başvur seçeneğinden yararlanarak başvurduğunuz bir dekorasyon programıdır deseydik de yanlış olmayacaktır. Her bölüm pek çok ailenin eskimiş evlerini onarıp mucizeler ortaya çıkaran bu yarışma programı hem eğlendirip hem de şaşırtmayı ilke edinmiştir. Mucizeler ortaya çıkaran Evim Şahane Selim bey bu konuda eşine az rastlanır bir zevke sahiptir.

Evim Şahane Başvur

Bu yarışmaya başvurmak için Kanal D’nin internet adresini ziyaret etmeniz yeterli oluyor. Sizden istenen bilgileri verdikten kısa bir süre sonra incelemenin ardından sizinle iletişime geçiliyor. Evinize kadar gelindikten sonra başvurunun ayrıntıları ortaya çıkarılarak size bir takım farklılıklar sunuluyor. Hangi odanın baştan düzenlenmesi gerektiğini belirliyor ve bekliyorsunuz. Her bölümde bizi şaşırtmayı başaran Evim Şahane Selim Bey sizin eviniz için de mucizeler oluşturabilir.

Evim şahane telefon numarası

Yarışma hakkında sorularınız ve istekleriniz için Kanal d evim şahane telefon numarası 0 212 478 00 88 bu numarayı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Başvuru Formu

Bu farklı yarışmaya katılmak için başvuru formu doldurmak yeterli olacaktır. Uzun süredir ekranlarda yer aldığı için yüzlerce evi yeniden dizayn eden Evim şahane başvuru yapmanız durumunda sizin için de ayrıcalıkları ortaya çıkarabilir. Sadece hangi odanın baştan düzenlenmesi gerektiğine karar vermeniz ve bu duruma uygun olarak başvurmanız yeterli olacaktır.

Evim Şahane yarışmasına başvurarak bazen mutfak bazen salon yada oturma odasını baştan düzenlemek mümkün olmaktadır. Geri kalan bütün ayrıcalık Selim Bey’in zekasına ve hızlı bir şekilde yenilikleri baştan görmesine bağlı olmaktadır.

Evim Şahane Ücretlimi ?

Bu yarışmaya katıldığınız andan itibaren size verilen bütçe yardımıyla evinizin baştan dizayn edilmesi konusunda da sizler üzerinize düşeni yapabilirsiniz. Nasıl bir yol izlenmeli ve hangi konu üzerine yoğunlaşmalı gibi hususların üzerinde durmakta yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde mutfağınız yada oturma odanız tanımakta zorluk çekeceğiniz kadar güzel bir hal alabilir. Sadece yarışmaya katılmak için başvurmak yeterli olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Hülya Vari diyor ki:

  Merhaba Selim Abi Lutfen bızım evimizde guzellestirimisiniz durumum kötü cocuklarimin odasını yapabilirmisin iz Lutfen gerçekten çok istiyorum cocuklarimi sevindirirmisiniz 1 oğlum bir de kızım var Oğlum 9 yaşında kızım 2 yaşında inanasim gelmiyor ama şansımı denemek istedim gerçekten de gelirmisiniz pek şansımız yoktur ama gerçekten Allah sizden Razı olsun bızım gıbı ihtiyacı olanlara yardım ediyorsunuz gerçekten sadece duygularımı paylaşmak istedim belki bu yazıyı gormezsinizde ama keşke gorseydiniz sevindim Başarılar dilerim

 2. muhammetergen diyor ki:

  SN; MUHAMMET ERGEN Ev sahane’ bölge calismasinda eviniz uygun görülmüs ve ONAYLANMISTIR. Evinizi ücretsiz yenileme firsati kazandiniz. 08504737678.bunun gercek olup olmadigini soylermisiniz

  1. fakir diyor ki:

   Mesajı ciddiye almayınız, dolandırıcıların taktiğidir.

   1. Mevlan diyor ki:

    Ev sahane’ bölge calismasinda eviniz uygun görülmüs ve ONAYLANMISTIR. Evinizi ücretsiz yenileme firsati kazandiniz.08504737124

 3. mustafa aykut bodur diyor ki:

  Ev sahane’ bölge calismasinda eviniz uygun görülmüs ve ONAYLANMISTIR. Evinizi ücretsiz yenileme firsati kazandiniz. 08504737678.bunun gercek olup olmadigini soylermisiniz bu numara dogrumudur ben istanbul dışında oturmaktayım bu konuda bana bilgi verirseniz memnun olurum

  1. fakir diyor ki:

   Mesajı ciddiye almayınız, dolandırıcıların taktiğidir.

 4. Sevgi özek diyor ki:

  Aynı mesaj banada geldi. Kesinlikle dolandırıcılık bence.

 5. HAKAN AKDOĞU diyor ki:

  ev sahane ‘bölge calışmasında evınız uygun gorulmus ve ONAYLANMISTIR.evınızı ucretsiz yenıleme fırsatı kazandınız.08504737124.bunun gerçek olup olmadıgını soyler mısınız ben istanbul dişinda oturmaktayımdır acill cevap beklıyorum….

Yorum Yaz