Fakirblog, 22 Kasım 2017

Filinta İkinci Bölüm

Filinta Mustafa yeni bölüm ile heyecanı dorukta yaşatmaya devam ediyor. Filinta 2. Bölüm e kısaca değinmek gerekirse: Filinta Mustafa yapılanlar dolayısıyla bir sene af ile karşılaşmıştır. Hemen ardından kendine bu kumpası kuranın peşine düşmeye karar verir.

Bu kumpası kuranları ararken öncelikle bakması gereken ilk adresin Rıza olduğunun da bilincindedir. Çünkü Filinta Mustafa öncelikli olarak Rıza’nın kurduğu tuzaktan sonra boynuna ip geçirilmiş bir halde burada yer almaktadır.

Filinta İkinci Bölüm

Aynı zamanda bu olay sadece Filinta Mustafa için bir sorun değildir. Bu olay neticesinde İngiliz ateşe sorunu Osmanlı’nın üzerinde ciddi bir problem olarak karşısına çıkmaktadır. Bu bir tuzak mıdır_ Yoksa Filinta Mustafa’nın üzerine atılmış öylesine bir suç mudur?

Filinta Mustafa’nın bu suçu çözebilmek için çok zamanı kalmamıştır. Bir an önce bu soruna neden olan noktanın üzerine gitmeye karar verir. Yeni bölüm ile birlikte Filinta dizisinde yine heyecan dorukta yer almaktadır. Sadece heyecanlı sahneler içerisinde değil, yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan önemli bir aşk hikayesi de ortaya çıkmaktadır.

Filinta İkinci Bölüm

Yeni bölüm ile birlikte pek çok cinayet ve suçun da aydınlatılmasının yanı sıra aynı zaman da bir aşk hikayesinin de yavaş yavaş şekillenmeye başladığı da gözlerden kaçmıyor. Filinta’nın gönlünü kaptıracağı dilberin ismi Lara Zaharyas’tır. Lara hayatının aşkı ile tanışmaya çalışırken de bir yandan babasının kurduğu kumpastan habersiz bir şekilde iyilik işleri ile uğraşmaktadır.

Tam bir prenses gibi yetiştirilen Lara Filinta Mustafa ne zaman tanışacaktır. Dizi kendine özgü çekim tekniklerinin yanı sıra ayrıcalıklı özellikleri ile de gözden kaçmamaktadır. Daha ilk bölümde kendine hayran bırakmayı başaran filinta dizisinde macera ikinci bölümde de dozunu azaltmadan kaldığı yerden devam eder…

Filinta İkinci Bölüm ile ilgili yazımız burada bitiyor.Yeni bölüm bir kaç gün içinde yayınlanacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz