Fakirblog, 22 Eylül 2017

Getir Bedava Dondurma Kampanyası

getir dondurma

İnternette gezinirken şans eseri karşılaştığım ve faydalandığım bir uygulamayı size tanıtmak istiyorum. Daha öncede farklı kampanyalar yaptığını öğrendiğim getir uygulaması sayesinde bedavaya dondurma alabilirsiniz. Şimdilik üç günlük olan bu kampanyadan yararlanırsanız yakında çıkarılması mümkün olan yeni kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Getir Uygulaması Nedir

Pek çok çeşit ihtiyaç ürününü hızlı bir şekilde kapınıza kadar getiren bu uygulama günün her saati aktif olarak çalışıyor. Söz konusu kampanya ise şimdilik sadece İstanbul için geçerli olurken yakın bir tarihte uygulamanın farklı kişiler tarafından indirilerek yayılmasıyla farklı şehirlerde yeni kampanyalara imza atılması da beklenebilir.

Uygulama Algida ile birlikte İstanbul için geçerli bir kampanya düzenliyor. Kampanya dahilinde 15 tl karşılığında Algida dondurmaya bedava olarak sahip olabiliyorsunuz. Getir kampanyası başlangıç tarihi 26 ağustos Çarşamba olarak belirlenirken üç gün sürecek olan bu kampanya Cuma günü sona erecek.

Ama kampanyanın hızlı bir şekilde yayılması ve pek çok kişinin aktif olarak kullanması ile birlikte kurye bulunmadığını ve yeterli stok olmadığı için dondurmaların alınmadığını görüyoruz. Uygulamaya sahip olmak istiyorsanız iPhone yada Android tabanlı cep telefonuna ücretsiz bir şekilde indirmeniz yeterli olacaktır. Tekrar altını çizmekte fayda var uygulama şimdilik sadece İstanbul il sınırları içerisinde geçerli oluyor.

Akşam yada gün içerisinde evden çıkmak istemediğiniz de ihtiyacınız olan malzemeleri rahatlıkla kapınıza getirmeyi amaçlayan bu uygulama hızlı bir şekilde yayılırsa yakın bir gelecekte daha fazla insan tarafından kullanılacaktır. Zaten teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok ciddi bir açık oluşmuş olması ve bu açığın bu şekilde kapanması da dikkat çeken artılar arasında yer alıyor. Uygulamayı ilk kullananlardan biri olarak 13 tl lik dondurma seçeneklerinden faydalandığımın ve uygulamanın çok hızlı çalıştığının da altını çizmek istiyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz