Fakirblog, 22 Eylül 2017

Gigabyte GV-N465UD-1GI Ekran Kartı

Yabancı bir internet adresinde Gigabyte GV-N465UD-1GI ekran kartı hakkında yorumları okurken bir kullanıcının yorumu beni gülümsetti.  “Gigabyte sen hep anakart  yap, her zaman anakart  yap, sadece anakart yap.” Ben ise bütünüyle bu kullanıcıya katılmıyorum. Fakat yine de daha iyi ekran kartlarının olduğu bir gerçek…

Gigabyte GV-N465UD-1GI

İncelemelerimiz sonrasında konuğumuz olan Gigabyte GV-N465UD-1GI  hakkında yapacağımız yorumların bir kısmını yazımızın başında belirtmek isterim ki o da başarılı bir soğutma ve kaliteli bileşenlere sahip olmasıdır. Aldığınız grafiklerde kaliteli bir tercih kullanmak istiyorsanız kesinlikle Gigabyte dan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Kutu içeriğine baktığımız zaman, 6 Pin, mini HDMI adaptörü ve VGA adaptörü ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Aynı zamanda kartta dikkat çeken bir diğer özellik ise çift slot tasarımına sahip olması!

Gigabyte GV-N465UD-1GI

Kartın başarılı grafik verdiğini ve soğutması ile parasına göre oldukça etkili bir grafik çizdiğini belirtebiliriz. Başka bir deyiş ile verdiğiniz her kuruşun hakkını sonuna kadar alabileceğiniz bir ürün olmuş, çok da güzel olmuş.

Gigabyte GV-N465UD-1GI  ekran kartı kullanım kolaylığın sunmasının yanı sıra, uzun süre kullanımlarda ortaya çıkan artı özellikleri ile de son derece güzel bir grafik çizmektedir. Bu bakımdan kullanılabilir. Tabi ki eksileri yok değil ama biraz önce de değindiğimiz gibi fiyatına oranla oldukça başarılı bir ürün olduğunun bir kez daha altını çizmekte fayda var.

Tavsiye eder miyiz?

Biraz daha elinizi cebinize atsanız daha yüksek performans sağlayan  bir ekran kartına sahip olabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz