Fakirblog, 22 Eylül 2017

Güvenilir Coin Mining Firması ; Eobot

Önde gelen cloud mining firmalarından biri olan Eobot ‘ u sizlere tanıtacağım.En güvenilir mining firmalarından biri olan Eobot Rusya merkezli bir şirkettir.İstediğiniz şekilde kontrat alabilirsiniz.Coin mining firma seçerken güvenilir ve ödeme yapılabilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Eobot coin mining firmasında, bitcoin harici bir çok altcoin’i de kazabilirsiniz.Firma bitcoin yanı sıra ; Dogecoin,Litecoin,Blackcoin,

Namecoin,Darkcoin,Reddcoin,Cuecoin,Peercoin gibi altcoinleri de kazmanıza imkan veriyor.Kendi mining programı sayesinde bilgisayarınızdan da mining yapmanıza imkan veriyor.

Eobot Coin Mining Firma Paket Alımı

Firmanın diğer bir güzel yanı da paket alırken paypal seçeneğininde bulunması…Paypal ile coin mining paketi alabiliyorsunuz.Firma kazandığınız coinleri istediğiniz bir cüzdana yollayabiliyor.İster 1 yıl, ister 5 yıl, isterseniz de 24 saatlik cloud mining hizmeti alabilirsiniz.

coin mining firma

 

Yukarı da istediğiniz güce göre seçim yapıp ödeyeceğiniz ücreti görebilirsiniz.

Firmanın Youtube videousu

İstediğiniz kadar işlem gücü satın alabilir, para kazanmaya başlayabilirsiniz.Dilerseniz kazandığınız paraları çekmeden tekrar paket alabiliyorsunuz.

 Eobot Coin Mining kayıt olmak için tıklayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz