Fakirblog, 22 Eylül 2017

Hileli Oyunlar Apk Dosyası

Öncelikle size oyun neden oynanır sorusunu sormak istiyorum?  Bu sorunun cevabı zaman geçirmek için, kazanmak için, arkadaşlarımın önüne geçmek için… Şeklinde çoğaltılabilir. Aslına bakarsanız en başından beri (yani windowsun ilk zamanlarından bahsediyorum, belki daha öncesi) oyun oynayan birisi olarak oyun da başarı daha ağır basıyor. Ta ki ne zaman oyun oynamaktan sıkılırsanız yada bir bölümde takılırsanız o zaman hile yapıyor ve oyunu daha başarılı olarak tamamlıyorsunuz.

Şimdi ise hileli oyunlar apk konusu ortaya çıktığından bu yana cep telefonu yada tabletlerde oynanan oyunların ön plana çıktığını ve daha çok başarılı olmak yerine arkadaşlarını geçmek için bu hilelerin yapıldığını söyleyebiliriz. Yani sen uzunca bir süre emek sarf edeceksin ve başka biri senin geldiğin yere rahatlıkla ulaşacak oynanan oyun online olduğu zaman bu durum daha farklı olurken hileli oyun normal yani single player şeklinde oynanıyorsa daha farklı olabiliyor. Hiçbir zaman online oyunda hile kullanmadım ama bazen single player oynadığım zaman hileye başvurduğumu hatırlıyorum.

hileli apk oyunlar

Düşündüm de ilk hile kullandığım zamanlar daha çok age of empires 2 yada commandos 2 gibi oyunlarda hile kullandığımı hatırlıyorum. Daha sonrasında belediyecilik taslarken simcity de ara sıra hile yaptığımı reddetmeyeceğim. Geçmişten günümüze oyunlarda hile tercihlerine göz attığım zaman ciddi miktarda farklılaşmaların olduğuna da dikkatlerinizi çekmek istiyorum.

Çünkü daha öncesinde geçemediğiniz bir bölümde hile kullanarak yardım alırken daha sonraları aynı bölümü yani cep telefonlarında oyun oynamaya başladığımız zamanlardan bu yana hileli apk indir seçeneğinden yararlanarak hızlı bir şekilde oynama fırsatı buluyorsunuz. Bana kalırsa bu adil değil, işin garip olan yanı eğlenceli de değil…

Oyunlar zaten sizin eğlenmeniz ve eğlenceli vakitler geçirmeniz için yapılıyorsa sadece hırs yaptığınız için bölüm geçmeye ve bölüm geçtiğiniz için mutlu olmaya ihtiyacınız olduğunu kim söyledi? Konuyu yani apk hile konusuna baştan değinmemiz gerekirse oynadığınız oyunlarda daha dikkatli olmanız gerektiğini ve bu şekilde oyun oynamak yerine doğrudan oyun oynamaya çalışmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Dürüst olacak olursak ben hileli oyunlar piyasaya sürüldüğü günden bu yana adam akıllı online oyun oynayamıyorum. Varsa yoksa 99 oyunu yada kelime birleştir oyunu gibi oyunları oynayarak zaman geçirmeye çalışıyorum. Peki sizin bu konuda düşünceleriniz nelerdir lütfen bizimle paylaşın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz