Fakirblog, 22 Ekim 2017

Hızlı Göbek Eritmenin Yolları

İnsan için kuşkusuz en önemli şey sağlıktır. Çağımızda sağlığımızı en çok tehdit eden problemlerden biri de obezitedir. Obezite, basit şekilde vücudumuzda sağlığımızı bozacak ölçüde yağ birikimi olarak tanımlanabilir. Kadınlarda yağ birikimi çoğunlukla karın, kalça ve bacak bölgesinde gözlenirken; erkeklerde karın ve bel bölgesinde birikir. Görüldüğü üzere yağ birikimi cinsiyet gözetmeksizin çoğunlukla karın bölgesinde olmaktadır. Yani halk deyişiyle göbek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kilo problemi obezite boyutunda olmayan insanlar genellikle bölgesel incelme yöntemlerini araştırmaktadırlar. İnsanlar bu konuda sabırlı davranamadıkları içinde genellikle bu bölgesel incelme yöntemlerinde en hızlı sonuç göstereni araştırmaktadırlar. Bu yazımda da bu arayışta olanlara yardımcı olmak amacıyla bu konuda etrafta bulunan dağınık bilgileri göbek eritmenin hızlı yolları adı altında bir yazıda toplayacağım.

Göbek eritme yöntemlerini, fiziksel aktiviteler ve yağ yakıcı besinlerle göbek eritme olarak iki grupta sunabiliriz. Fiziksel aktivitelerin başında kuşkusuz mekik geliyor. Mekik bel bölgesindeki abdominal kasları güçlendirir ve bu sayede göbek eritmeye oldukça fayda sağlar. Mekiğin yanında ters crunch ve bisiklet hareketi de göbek eritme için oldukça faydalıdır; tabi ki düzenli ve sabırla yapıldığında. Lakin ne yazık ki bu egzersizler de tek başlarına hızlı bir şekilde göbek eritmede yeterli olmuyor.

göbek eritme yolları

Limon kürü ve Limon Suyu ile Göbek Eritme

Bu egzersizlerin yanında beslenmemize de dikkat etmeliyiz. Bazı diyetisyenler özel olarak göbek bölgesindeki yağlanmaya çözüm üretmek için bir takım kürler ve çaylardan bahsediyorlar. Bu kürlerde ve çaylarda temel olan malzeme limondur. Limonun yağ yakımına olan faydası inkâr edilemez. Bu nedenle doktorlar, diyetisyenler içtiğimiz suyu bile içine bir miktar limon sıkarak içmemizi öneriyorlar. Yani göbek eritme niyetindeyseniz hayatınızda ki rolünü arttırmanız gereken ilk şey limondur.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü

Limon dışında yoğurdun da göbek eritmeye etkisi büyüktür. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu iki mucizevî besini birleştirip yağ yakımını arttıran bir kür hazırlamış. Uygulayanların yorumlarına göre bu kür 2 hafta düzenli uygulandığında gözle görülür sonuçlar yaratıyor. Bu egzersizleri ve kürleri yaparken bunların yanında protein tüketimi arttırılıp karbonhidrat ve şeker tüketimi de azaltılmalıdır.

Konuyu özetleyecek olursak hızlı bir şekilde yağlarımızdan kurtulmak için düzenli olarak hem diyet hem de egzersiz yapmalıyız. Yine uygulayanların yorumlarına göre söylenebilir ki bunlar düzenli olarak uygulanırsa 2 hafta da sonuç almaya başlanabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz