Fakirblog, 22 Ekim 2017

Honda Civic Alınır mı ? Yakıt Tüketim Bilgileri ve Donanım Özellikleri

2016 Model yeni Honda Civic aracını motor seçeneklerinden donanımlara,yakıtından fiyatlarına kadar detaylıca inceledik.

Yenilenen Civic’e sportifliğin ve çekiciliğin yeni yüzü diyebilmemizde hiçbir sakınca gözükmüyor. Yenilenen ön ızgara sayesinde insanı büyüleyen yeni Civic Xenon farları ile de göz kamaştırmaya devam ediyor. Ayrıca tasarımı tamamen yeniden düzenlenen jantlar sayesinde yeni Civic sportiflikte sınır tanımıyor. İç mekânı aydınlatan ve ferahlatan sunroof dikkatleri üzerine topluyor.

Dış tasarımda olduğu gibi iç tasarımda da sizi etkileyen yeni Civic sportifliğini yine konuşturmayı becermiş. Ön konsolun değişmesi ile beraber görüş alanının artırılması sayesinde yeni Civic’i ferahlıkta bir tık daha yükseğe taşımakta. Direksiyondan kontrol edilebilir radyo ile sürüş esnasında dikkatinizi dağıtmadan radyo ayarlamalarınız yapabileceksiniz.

2016 honda civic konsol resimleri

Honda Civic Donanımsal Özellikleri

Donanım olarak diğer otomotivlerin çoğunu gerisinde bırakan yeni Civic bakalım hangi kendisinde barındırıyor.

Arka park sensörü,
Far sensörü,
Projektör lensli far sistemi,
Eve geliş/Evden çıkış aydınlatma sistemi,
Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi,
Hıza duyarlı müzik sistemi,
Ayarlanabilir hız sabitleyici / limitleyici (Cruise Control / Speed Limiter),
Vites Değiştirme Göstergesi (SIL) ve sayamadığımız daha bir çok özelliği barındırıyor.

2016 Honda Civic Güvenli mi ?

Güvenlik konusunda akılda soru işareti bırakmayan yeni Civic güvenlik donanımları olarak şu özelliklere sahip; Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, Yan hava yastıkları, Perde hava yastıkları,  Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), EBD – Elektronik fren gücü dağıtımı, Acil durum fren desteği (Brake Assist), Elektrik Kontrollü Harekete Duyarlı Direksiyon (EPS) ve daha birçok güvenliği üst düzeye taşıyacak özellik.

Yeni Civic ’in kaputunun altında yatan 1,6 motoru sayesinde yüksek hızlara kısa zamanda ulaşarak rakiplerinizi geride bırakın. Performansı üst düzey bir araç yapısına sahip olan yeni Civic ile araçta geçireceğiniz vakit daha kısa ve heyecanlı olacaktır.

2016 honda civic alınır mı

Honda Civic Yakıt Tüketimi Bilgileri

Yeni Civic ‘in Eco özelliği sayesinde LPG/Benzin paketinde şehir içi: 8,9 lt tüketirken şehirler arası: 5,3 lt tüketmektedir. Ortalama 6,7 lt gibi bir yakıt tüketimi rakamına sahip olan yeni Civic sizin de bütçenizin de dostu olacaktır.

Honda Civic Alınır mı ?

Grubunda yine en uygun otomobiller arasında bulunan yeni Civic ulaşımı kolay olan rakamlarla satışa sunulmuştur. Ayrıca yedek parçada da düşük fiyata sahip olan yeni Civic sonradan başınıza işler açmıyor

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz