Fakirblog, 21 Ekim 2017

HTC Desire 500 Özellikleri ve İnceleme

Otomatik olarak güncellenen bir ana ekrana sahiptir. Çok daha yüksek bir deklanşör hızına sahip hassas bir kamerası ve micro SIM yuvası sayesinde hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde hızlı tarama özelliğine sahiptir. 123 gram ağırlığındaki bu şık ve güzel telefon ayrıca sınıfının çok üstünde performansa sahiptir. 4,3 inç ekranı ile her şeyi daha kolaylıkla görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Sosyal medyadaki en son haberlerden, spordan ve pek çok konuya dair bilgilerden her an haberdar olmanızı sağlar. Günde 10.000’den fazla haber ve 1.400 içerik ortağından gelen güncel içerikleri hemen görmenizi sağlar. İçeriğinizi kişiselleştirebilir ve anında bağlantıya geçebilirsiniz. Hızlı deklanşöre sahip olan kamerası ve çoklu seri çekim modu ile çok daha fazla görüntüyü yakalar ve çok daha azını kaçırırsınız. videoPic özelliği ile aynı anda hem video hem de fotoğraf çekebilmenizi sağlar. HTC ImageChip özelliği sayesinde ise, hareket halindeyken bile zayıf ışık koşullarında dahi harika fotoğraflar çekebilmenizi sağlar.

Ekstra bir yazılım veya düzenlemeye gerek kalmaksızın bir etkinliğin en önemli anlarını otomatik olarak seçebilir ve 30 saniyelik bir kısa film oluşturabilirsiniz. İstediğiniz görüntüyü ve müziği seçerek kişiselleştirebilir ve kolay paylaşım özelliği sayesinde hayatınızın bir kısa filmini çekebilirsiniz. Uzun pil ömrü sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak ve çok daha uzun süre piriz arama derdinden kurtulacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz