Fakirblog, 22 Kasım 2017

Htc One M8 Özellikleri ve İnceleme

5“ Full HD 1080p ekranı, Corning Gorilla Cam 3 dayanıklılığı ile birleşen 1080p çzünürlükteki ekranı sayesinde kolay kullanabileceğiniz ve kullanırken keyif alacağınız bir yapıya sahiptir.HTC Sense ara yüzü ile kolay kullanabilirsiniz. HTC Duo kamerası sayesinde 3 boyutlu fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Ufocus özelliği ile çektiğiniz fotoğraflarda bile nesneleri tam odaklar. HTC One (M8); Duo kamera özelliği ile iseçekilen fotoğraflara boyun kazandırabilir. Qualcomm Snapdragon 4 çekirdekli işlemcisi ile çok daha güçlü ve hızlıdır.

Çift ön HTC Boom Sound hoparlörü ile muhteşem sesler duyacaksınız. Dahili amplifikatörü sayesinde zengin bir ses deneyimini size sunar. Miziği ve videoları en güzel şekilde mükemmel sesleri ile duyabilmenizi sağlar. HTC BlinkFeed yani sosyal zekası sayesinde, sosyal ağlarınıza girdiğinizde en beğeneceğiniz ve en seveceğiniz haberleri en ön sıralara taşır. HTC One M8, global kaynak yelpazesinden daha kişiselleştirilmiş güncellemelere ulaşmanızı sağlar. Bazı sosyal ağ sitelerini destekler.

Uzun pil ömrü sayesinde olağan üstü güç tasarrufu sağlar. 2.600 mAh gücündeki pili sayesinde %40 daha fazla uzun süre dayanmasını sağlar. Otomatik ya da elle de aktif hale getirebileceğiniz bu özellik sayesinde, %20 güç ile 60 saate kadar, %10 güç ile de 30 saate kadar, %5 güç ile ise 15 saat bekleme süresi elde edilebilir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde fotoğraflarınızı istediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz. Özel düzenleme araçları ile de fotoğraflarınıza yazılar ekleyebilir ve çok sayıda yaratıcı filtre ve efekti resimlerinize uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz