Fakirblog, 21 Ekim 2017

Huawei Medipad 7 Youth Özellikleri

Yüksek hafızayı ve yüksek çözünürlüğü bir arada yaşatıyor. Yüksek hafızası size pek çok film, müzik ve belgeyi arşivleme imkanı tanır. İstediğiniz zaman istediğiniz filmi böylece kolaylıkla izleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ekranı ise gerçek hayata bakıyormuşsunuz hissini size tattırır. Mükemmel ince tasarımı ile kusursuz çizgileri birleştiren teknoloji bir tasarımdır.

Tabletinizi gönül rahatlığı ile ortaya bırakabilirsiniz. Şıklığı ile göz dolduran yapısı ve genç, dinamik görüntüsü ile herkesi etkileyebilirsiniz. Tabletinizin güçlü ve kaliteli GPS özelliği sayesinde nevigasyon uygulamalarını özgürce kullanabilirsiniz. Yolunuzu kaybetme korkusu olmadan dilediğiniz yere gidip çılgınlık yapabilirsiniz. Huawei Youth 7, sizin yol arkadaşınız olacaktır.

Kusursuz hızı ile o size değil siz ona yön verin. Mükemmel işlemcisi ve yüksek performansı ile hızına hız katılmış bu cihaz eğlence yaşamınızı ve hızlı iş hayatınızı bir düzende tutabilirsiniz. Huawei teknolojisi ve geliştirilen ultra hızlı işlemcisi sayesinde her an her yerde kesintisiz işlem gücünün farkını yaşayabilirsiniz. 4.1.2 Jely Beaz Androis İşletim Sistemi ve Cortex A9, 1.6 GHz Çift çekirdekli işlemcisi ile çok daha güçlü ve performansı yüksek bir tablettir. 1 GB RAM’ı ile 350 gram ağırlığında oldukça hafif bir cihazdır. 9.9 mm kalınlığında ince yapısı ile görünümü de kalbinizi kazanacak. 8 GB daahili hafızası ve 32 GB’a kadar arttırılabilir harici hafızası sayesinde resimlerinizi, dosyalarınızı ve müziklerinizi kolayca saklayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz