Fakirblog, 22 Ekim 2017

İnternette Gezinerek ve Oyun Oynayarak Para Kazanma

Sürekli gelişmekte olan hayatımızın en önemli parçalarından biri haline gelen internette bazen çok uzun süre vakit harcayabiliyoruz. Bu harcadığımız vakitleri nakit olarak kendimize çevirebiliriz. Hem de eğlenerek evet internetten eğlenerek para kazanmanız artık çok daha mümkün. İsterseniz mail okuyarak isterseniz internetten oyun oynayarak para kazanmanız mümkün.

İnternette Oyun Oynayarak Para Kazanma

İnternette oyun oynayarak çok mu vakit tüketiyorsunuz? Bu vakitlerinizi oynadığınız oyundan ödün vermeden paraya çevirmek artık sizin elinizde. Üstelik hiçbir ücret ödemeden bunu yapabilirsiniz. Ve hiçbir uygulama indirmeden sadece arama motorundan oyun sitesini açarak oyun oynayabilirsiniz. Bu özellikle oyun sever kişiler için kaçınılmaz bir fırsat. Dünya genelinde çok rağbet gören oyunları online olarak oynayıp aldığınız paralarla (bonuslarla) yaklaşık 20 dolar gibi bir limite ulaşınca paypal hesabınıza atarak gönül rahatlığı ile harcayabilirsiniz.

İnternetin bizlere sunmuş olduğu bu nimetlerden yararlanmak herkesin hoşuna gidecektir. Üstelik internetten oyun oynayarak para kazanırken oyunları sizlerin önüne tek düze şekilde sunulmuyor. Siz kendi istek, zevk ve tecrübenize göre sizin için en uygun revaçta olan oyunu seçebilme imkanına sahipsiniz. Bu olanakta hiçbir ekstra ücret ödemeden para kazanma şansınızı daha da arttıracaktır. İnternetten oyun oynayarak para kazanmanın yanında bir de internetten mail kutunuza gelen mailleri okuyarak da para kazanma yöntemleri dikkatinizi çekebilir.

oyun oynayarak para kazanma

Günde sadece kendi istediğiniz zaman aralıklarında mailinizi kontrol ederek hatırı sayılır bir parayı kazanmak ister misiniz? Kendi programınızı kendiniz yaparak istediğiniz zaman dilimlerinde sadece mail kutunuza gelen maillerinizi okuyarak günde ortalama 15-20 dolar kazanmak artık mümkün. Sadece yapmanız gereken bir mail adresine sahip olup gün içinde size gelen bu mailleri okumak olacak. Bunu istediğiniz yer ve zamanda yapabilirsiniz. Okumuş olduğunuz her mail size para olarak dönecektir. Ne kadar mail okuyup okumayacağınıza dair sınırlamayı da kendiniz belirleyeceksiniz. Bu sayede tıpkı internetten oyun oynar gibi eğlenerek para kazanma şansını yakalamış oluyorsunuz.

Mail Okuyarak İle Para Kazanma

Mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle bir mail adresine sahip olmalısınız daha sonra mail okutarak para kazancı sağlayan siteleri detaylı araştırıp üye olmalısınız. Türkiye’de çok yaygın olmadığı için sitelerin büyük bir çoğunluğu ingilizce olacağı için birinden destek almanız gerekebilir. Buraya kadar ilerledikten sonra yapmanız gereken mail adresinize gelen mailleri okumak olacaktır. Ama unutmamanız lazım ki ücretlendirme okuduğunuz mail başına değil gelen maillerin izleme sürecine göre baz alınacaktır bu da ortalama 1-5 dakika arasıdır. Kazancınız 25 dolar gibi bir rakama ulaştığında paranızı paypal, alertpay veya çek olarak alabilmektesiniz.

Bu piyasa çok geniş bir sahaya sahip olduğu için iyi niyetlilerde kötü niyetlilerde bulunmaktadır. Bizimde bunlara karşı daha dikkatli olmamız gerekiyor. Para kazanmayı beklerken kandırılma olanağınız da var. Bu sebeple sizlere tavsiyemiz beğendiğiniz siteleri titizlikle seçip özellikle üye sayısına dikkat ederek yorum sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz