Fakirblog, 19 Eylül 2017

İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat

ismail küçükkaya çalar saat

FOX TV de ekranlara gelen Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya Mesaj Yaz seçeneğinden yararlanarak ona ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Çalar Saat Twitter Facebook Mail Adresi İletişim Bilgileri ile de ulaşmanız mümkün olmaktadır. Foxtv de sabahları ekranlara gelen ve hemen herkesin büyük bir ilgi ile izlediği İsmail Küçükkaya Çalar Saat iletişim bilgileri ile sorunlarınızı dile getirin. Çalar Saat mail adresi ile ulaşarak sorunlarınızı yazabilirsiniz.  İsmail Küçükkaya mesaj yaz seçeneğini dilerseniz Çalar saat facebook adresi veya İsmail Küçükkaya twitter adresi ile ulaştırabilirsiniz. Çalar saat iletişim seçeneklerinin yanı sıra, İsmail Küçükkaya mesaj yolla ayrıcalığından yararlanarak da ulaşmanız mümkün olmaktadır. Çalar saat iletişim numaraları her zaman için ulaşabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat

7 den 70 e herkesin beğeni ile izlediği İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat sizin sorunlarınızı dile getirmeye devam ediyor. Programa twitter, facebook yada mail adresi ile sorun ve sorularını yazmanız durumunda İsmail Küçükkaya hızlı bir şekilde bunları dile getirerek sorularınıza ışık tutuyor. Peki ama Çalar Saat twitter adresi nedir? Bu soruların cevaplarını sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz öncelikle İsmail Küçükkaya hakkında bilgilere değinelim.

İsmail Küçükkaya Kimdir

İsmail Küçükkaya, Kütahya, Simav doğumludur. Gazeteci, televizyon sunucusu ve köşe yazarı olan İsmail Küçükkaya, 1993 senesinde Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümden mezun oldu. Hürriyet gazetesinin yanı sıra, Sabah ve Star gazetelerinde de çalıştı. 2000 senesinde ise Akşam Gazetesinde köşe yazarlığı görevi yaptı. Bu süre zarfında Skytürk Televizyonunda Ankara Temsilcisi olarak da çalışmalarını sürdürdü. Daha sonrasında İsmail Küçükkaya Akşam Gazetesi Ankara temsilcisi olarak çalışmalarına devam etti. 2008 senesinden sonra FOX Televizyonunda çalışmaya başladı ve bu tarihten itibaren büyük bir beğeni ile izlenen Çalar Saat programını yapmaktadır.

İsmail Küçükkaya yediden yetmişe herkesin beğeniyle takip ettiği sabah programında halkın sorunlarını dile getirmeye devam etmektedir. Sizlerde onun twitter adresinden yada facebook adresinden ulaşarak sorunlarınızı dile getirmesini isteyebilirsiniz. Özellikle bir dönem Türkiye’nin farklı il merkezlerinden yayınlarını yaparak halkın nabzını tutmaya gayret gösterdi.

 

www.fox.com.tr

https://twitter.com/KucukkayaIsmail

http://tr-tr.facebook.com/ismailkucukkayailecalarsaat

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. enginkuvel sakarya diyor ki:

    Selam, bir insan ki üstüne yazılı-görsel basın mensubu olup da eğer bir kere de olsa yalan söylev ve söylem de bulunuyorsa ; sonraları için ağzından çıkan sözlerin pek ehemmiyeti kalmamış demektir.. Haber, tartışma ve arada bir de yarışma programları izlerim sadece. Denk gelip de fırsat bulursam boks ve benzeri spor müsabakalarına bakarım. Uzatmadan mevzuya gelelim : Bir sabah uyandım açtım tv.’yi haber dinliyorum. Fox tv.’yi açıp izlemeye başladım. Konu, kendi kanalının maddi bakımdan ceza alması ve bu cezanın çok ağır olduğundan, kanal olarak çok büyük maddi imkanlarının olmayışından dem vurmaya başlamıştı ! Oysaki kanalın sahibinin oldukça zengin olan Rupert Murdoch olduğunu bilen biliyordu.. Öyle bir duygu yüklü konuşma yapıyordu ki, yayın içinde bir hesap numarası verecek ve bağış isteyecek sandım ! Yanlı yayın yapan kanalları anlarım ama haberin ne sağı ne de solu vardır ! Haber; adı üstünde sadece haberdir.. Haber içinde görüş ve fikir beyan etmek- elbette hakaret ve yalanlarla donatılmadıktan sonra- özgürlüğün ve demokrasinin en temel öğesini oluşturur. Habercilik, meşakatli bir meslektir. Kendini bir anda tam ortasında bulur ve ya kaybedebilirsin ; duygularının pencereleri bir açılır bir kapanır ve bazen rüzgarda savrulan bir yaprak misali durmaksızın yuvarlanırcasına gider ; kimi zaman acı kimi de tatlı yönleri ile.. Gazetecilik, bir gün iyi diğer gün kötü değil, bir an iyi bir an da kötü yönleriyle stres yüklü bir meslek dalıdır. Her gün, gazete sayfalarına ve görsel basında tv.’lerde onlarca karma cinayet, yangın, kaza vs. haberlerini en dramatik yönleriyle okuyucu/izleyicilere aktarırsınız ama gel gör ki ders almak hak getire !..Kazanın olduğu yerde, yine aynı sebepten vatandaş can vermiş, yetkili merciler tarafından hiçbir önlem alınmadığı da acı yönleriyle anlaşılmıştır. Sorumlular hakkında haber niteliğinin devamı da , tv. ve ya gazetelerin siyasi çizgisi ile olayların ceyran ettiği belediyelerin hangi partiye mensup olması ile süregelen bir işleyişine bağlıdır ! Türkiye’de, ”Trafik Canavarı” diye bir tabir kullanılır. Bu sözüm ona canavarın, neredeyse can almadığı gün yoktur ! Merkezi yollar, ara sokaklar, ana ve tali yollar, şoför ve araçları; denetimsiz ve donanımsız olarak her an can yakmaya mahal verircesine her yanımızı sarmalamış ve de dolaşmaktalar ! ”Ateş düştüğü yeri yakar” tabiri ile, sıranın ne zaman kime geleceği de, basit bir ” KADER” kelimesiyle geçiştirilir ve hayat tüm hızıyla kaldığı yerden devam eder ; ta ki sıranın SANA GELECEĞİ ANA kadar !.. Nereden nereye gittim yine.. Kimbilir, belki de sıra bendedir ! Ne dersiniz ?

Yorum Yaz