Fakirblog, 22 Ekim 2017

Karadelik Oyunu

karadelik oyunu

İnternetin fenomenlerinden, instagramda devamlı takip ettiğim Cezmikalorifer yeni oyunu ile karşımızda…

Cezmikalorifer yeni bir oyun çıkarır da biz tanıtmaz mıyız? Oyunu sizler için indirdim detaylı olarak inceledim. Beğendiğim ve beğenmediğim özelliklerini yazdım. İşte her yönü ile karadelik oyunu hakkında bilinmesi gerekenler:

Oyunun açıklamalar kısmında karadelik oyunun basit ve gıcık bir oyun olduğu yazılmış, doğru mu? Evet sonuna kadar doğru oynamak için ekstra bir bilgi yada deneyim edinmeye hiç gerek yok. Sadece oyunu telefona indirip oynamaya başlıyorsunuz. Oynadıkça bağımlılık yapıyor, bağımlılık yaptıkça daha çok oynuyorsunuz.

Karadelik Nasıl Oyna

Bir yörüngeden bir üst yörüngeye sıçramak için dokunmanız yeterli, puanınızı artırmak adına bazen size ödüller verirken kaçmanız gereken engellerde yer alıyor. Bu sebepten hem hızlı hem dikkatli olmanız gerekiyor. Belli bir süreden fazla oynandığı zaman oyun dalgınlıkla beraber zorlaşıyor. Bu arada zamanla da yarışıyorsun, eğer ortadaki karadelik içerisine girecek kadar yaklaşırsan bu sefer oyun bitiyor. Yani hızlı olmanda şart!

Cezmikalorifer çıkardığı bu oyun için başlangıç olduğunu ve yeni oyunların yolda olduğunu belirtmiş. Oyun hakkında olumsuz bir yorum yapmayacağım destek olmamız çok puan vermemiz ve yeni oyunları beklememiz gerektiğini düşünüyorum. Bir Cezmikalorifer hayranı olarak benim elimden gelen budur.

Karadelik oyunu indirdikten sonra Isınma Turları ile oynamaya başlıyorsunuz. Kısa süre içerisinde oyuna adapte olup puanları cebe indirdikten sonra ikinci adım olan “Daha Yeni Başlıyoruz” etabında yarışabilirsiniz. Benim en çok eğlendiğim kısım bu oldu doğrusu. Uzmanlaştığınızdan emin olduktan sonra “Şimdi işin zor” kısmına dalabilir ve puanları ardı ardına kapabilirsiniz.

Karadelik oyunu ve eğlenceli yapan artıları:

  • Hız gerektirmesi
  • Sinir bozucu olması
  • Bağımlılık yapması
  • Diğer oyuncularla puan konusunda yarışma imkanı
  • Aynı zamanda Cezmikaloriferin ilk oyunu olmasına rağmen oldukça başarılı olduğunu da söyleyebilirim. Diğer oyunlarda yada geliştirilmesi durumunda oldukça büyük bir hayran kitlesinin oynadığı oyunların piyasaya sürüleceğinden neredeyse eminim.

Gelelim Cezmikaloriferden beklediklerime:

  • Bana göre online oyun seçeneği geliştirilebilir.
  • Farklı efekt ve beklenmedik ödüllerle oyun daha eğlenceli hale getirilebilir.

Görüldüğü çok büyük beklentiler içerisinde değiliz. Sizlerde karadelik indir seçeneğinden yararlanarak bu güzel oyunu indirebilirsiniz. Son derece büyük artılara sahip olan bu oyun eğlenceli bir şekilde oynanabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz