Fakirblog, 25 Eylül 2017

Kazı Kazan Oyunu

kazı kazan cevapları
Aslında cep telefonundan çok fazla oyun oynamayı seven biri değilim. Daha çok zeka oyunları ve yarışma oyunu tarzı oyunlardan hoşlanıyorum. İtiraf etmeliyim ki son dönemlerde özellikle android tabanlı telefonlar için pek çok yeni oyunun çıktığını söyleyebilirim. Kazı kazan oyunu da bunlardan sadece bir tanesi oyun başlarda çok kolay gelirken ilerleyen seviyelerde bonus haklarında tükenmesi ile birlikte gittikçe zorlaşan bir hale geliyor.

Kazı Kazan Android Oyna

Alışık olduğumuz kazı kazan oyunlarının aksine bu oyunda bir resmi  kazıyarak oyunun içeriği hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorsunuz. Söz gelimi oyunda kaptan jack sparrow resmi bulunuyor size verilen harflerden yola çıkarak bu resmin kaptan kelimesini anlatmak istediğini buluyorsunuz. Yukarıda yer alan resimde görüldüğü gibi enkaz halinde bir bina resmi ve aşağıda harfler bulunuyor bu harfler arasından uygun olan kelimeyi bulmaya çalışıyoruz. Örneğin resimde “harabe” kelimesi ortaya çıkıyor. Oyunun ilk aşamalarında bu hususta tahmin etmek oldukça kolay olurken benim size önerim ilk başlarda verdiğiniz cevaplarda bonus haklarınızı çarçur etmeyin çünkü ilerleyen seviyelerde bu haklara daha çok ihtiyacınız olacak.

Oyunun cevaplarını dilim döndüğünce kazı kazan cevapları bölümünde sizler için yayınlamaya gayret ettim. Bu cevaplar arasından bilemediğiniz bir cevap bulunması halinde resmin içeriğini yorum kısmına yazmanız durumunda sizler için inceleyerek uygun cevabı bulmaya gayret göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda ileri seviye de bulunan arkadaşlardan da bilemediğimiz başlıklarda bize yardımcı olmasını talep ediyoruz. Çünkü bazen çok kolay bir resim bile başında saatler harcanmasına rağmen çözülemiyor. Böyle anlarda başka birinin bakış açısının da son derece büyük bir öneme sahip olduğunu itiraf etmeliyim.

Zeka oyunları ile kıyaslandığı zaman biraz sinir bozucu ve daha çok zaman harcatan bir oyun olduğunu da itiraf etmek zorundayım. Bu oyunu oynamaya başladığım ilk andan itibaren artık cep telefonum üzerinden başka bir oyun oynamadığımı söyleyebilirim. Aynı şekilde paramanya ve bil ve fethet oyunlarının bende ki yerini almayı başaran bu oyunun yapımcılarına da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz