Fakirblog, 22 Eylül 2017

Kiralık Aşk 1. Bölüm Özeti

kiralik aşk

Yaz aylarının en popüler dizisi hiç şüphesiz Kiralık Aşk Dizisi oldu. Hem oyuncu kadrosu hem de kaliteli senaryosu ile izleyicilerinden tam puan almayı başaran dizi daha ilk bölümünden ne kadar kaliteli bir yapım olduğunun altını çizdi. Dizinin ilk bölümünün özetine göz attığımız zaman farklı bir yapım olacağını gözler önüne serdi. İşte sizler için Kiralık Aşk 1. Bölüm özeti ve olan bitenler:

Kiralık Aşk 1. Bölüm Özeti

İlk bölüm bir aşk oyunu olarak ön plana çıkıyor. Kiralık Aşk Defne karakterinin sıradan hayatında meydana gelen değişimlerin ön plana çıktığı bir bölüm ile ortaya çıkmış. Kendi halinde bir yaşam içerisinde olan Defne karakteri aşkın komik hallerinin yansıtıldığı bir bölüm ile karşımıza çıkmış. Dizi ilk başlarında eğlenceli bir yaz dizisi olmasına rağmen hızlı bir şekilde aşkın farklı boyutlarının incelendiği kaliteli bir dizi olarak kendini göstermeyi başarmış.

Elçin Sangu yani dizideki ismi ile Defne nin abisi yüzünden başı beladadır. Bir borç batağında yüzen Defne ne bir çıkmaz içerisindedir. Ama tam da böyle bir anda bir anda bir mucize ile karşılaştığını söylersek yanlış olmaz. Entrikaları ile tanınan Neriman karakteri ve eşi Necmi’nin tek amacı yeğeni Ömer’i evlendirmektir. Bunun için bir kız arayışına girmişler fakat karşılarına çıkardıkları bütün kızların Ömer tarafından red yemesinin ardından ciddi anlamda zorluk yaşamaktadırlar. Böyle bir durumda şans eseri karşılarına Defne karakteri çıkacaktır. Defne’nın borç batağında olduğunu öğrenip onun bu sorununu kullanıp Ömer ile yakınlaşması için Defne’yi işe sokarlar. Bir mucize olarak ön plana çıkan Aşk dizinin yeni bölümü ile farklılıklarını da ortaya çıkaracağa benzemektedir. Bir yandan Ömer’le yakınlaşmaya çalışan Defne bir yandan da mucize olarak ön plana çıkan bu aşk çıkmazını zor bir hale getirmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz