Fakirblog, 21 Ekim 2017

Kiralık Aşk Defne – Elçin Sangu Kimdir ?

elçin sangu

Oynadığı dizi ile dikkatleri üzerine çeken Elçin Sangu kimdir sorusunun cevabını sizler için araştırdım. İşte Elçin Sangu hakkında bilinenler ve bilinmeyenler:

Güzel oyuncu Kiralık Aşk dizisinin Defne’si olarak hayatımıza girdi. O dizide oynamaya başladığı andan itibaren bir anda ön plana çıktı. Herkesin güzel oyuncuyu konuşmasının ardından popülerliği de giderek arttı.

Elçin Sangu Yaşı

Güzel oyuncu 13 Ağustos 1985 senesinde İstanbul’da doğdu. Lisans öğrenimine kadarki İstanbul’da okuyan Elçin Sangu lisans öğrenimini de Mersinde tamamlamış. Mersin Üniversitesi Opera bölümünü kazanıp mezun olduktan sonra da 2006 senesinde Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu olarak kazanıp Yeditepe Üniversitesine kayıt yaptırmış.

İlk olarak onu 2010 senesinde ki Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Jale karakteri ile görmüş olsak bile herkesin dikkatini çektiği ve oyunculuğunun ön plana çıktığı Kiralık Aşk dizisi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Güzel oyuncu yaklaşık iki senelik bir suskunluğun ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer 2’de Nehir karakteri ile yeniden ön plana çıkmayı başarmış. Şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan oyuncu aynı sene için bir kahve firmasının da yüzü olarak karşımıza çıkarken daha sonraki projelerde ön plana çıkacağının sinyallerini verir gibiymiş adeta…

Sadece bir sene sonra Bir Aşk Hikayesi adlı dizide Eda karakteri ile yeniden ekranlarda boy gösteren oyuncu artık daha fazla kişi tarafından tanınmaya başlanmış. Ama nasıl ki Kiralık Aşk Defne olarak onu tanıdıysak aslında o yapımcıların dikkatini 2014 yılında çekilen ve Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura isimli dizide Güzide adlı karaktere can vererek oyunculuğu ile ön plana çıkmayı başarmış. Oldukça büyük beğeni toplamasının yanı sıra yakın tarihte yeniden tanınacağının da sinyallerini vermiş.

Tabi reyting sorunundan dolayı yayından kaldırılan dizilerde de oynamış güzel oyuncu, bunlar arasında hiç şüphesiz en yakın tarihte çekileni Sevdam Alabora dizisi olmuş. Bu projede de rol almasına karşın sadece dört bölüm dayanabilen dizi yayından kaldırılmış. Gel zaman git zaman şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan oyuncu şimdi ise Kiralık Aşk Defne karakteri ile ön plana çıkıyor ve karakterinde çok ciddi bir sıçrayışa da imza atıyor. Yakın bir gelecekte yeni dizilerde ve yeni yapımlarda onu göreceğimizi bilebiliyoruz.

Kiralık Aşk Defne Karakteri

Güzel oyuncu ile yapılan bir röportajda kendisi ile oynadığı karakterin bazı uyumlu tarafları olduğunu belirtirken kendisinin de çok hareketli olduğunun altını çiziyor. Defne karakterinin hayatı tiye alan bir yapısı olduğunu belirtirken set arkadaşlarının da kendisine Yine ne içtin benzeri sorular sorduğunu söylüyor.

Elçin Sangu Boyu ise 1.69 olarak dikkatleri çekerken de Elçin Sangu kilosu ile de standartları yakalamışa benziyor. Güzel oyuncu sadece 57 kilo. Beyaz teni ve kızıl saçları ile dikkat çeken bir yüz güzelliğine sahip olan oyuncu başarılı şekilde hayat verdiği Defne karakteri ile evimizden biri olmayı başarmışa benziyor.

Elçin Sangu Saçları

Saçları ve ten rengi konusunda açıklama yapan güzel oyuncu beyazlamak için özellikle bir çaba içerisinde olmadığının da altını çiziyor. Bazen onun pudra kullandığı konusunda yorumlar yapıldığı için beyazlaşmak adına ekstra pudra kullanmadığını belirtirken saçlarının da orijinal rengi olduğunun altını çizmeyi de ihmal etmiyor.

Erkekler hakkında yaptığı yorumlara göz atacak olursak Elçin Sangu’nun kirli sakalı sevdiğini ve sinek kaydı traştan hoşlanmadığını belirtiyor. Güzel oyuncu bir erkekte aradığı en önemli özelliğin zeka olduğunu belirtirken zeka sahibi olmayan erkeklere kesinlikle tahammülü olmadığını belirtirken böyle şu an birlikte olduğu kişinin de hayatında gördüğü en zeki insan olduğunun da altını çiziyor. Bu soru her ne kadar Elçin Sangu sevgilisi kim sorularını akıllara getirse bile yine de bu soruyu cevapsız bırakmayı tercih ediyor.

Elçin Sangu Resimleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz