Fakirblog, 22 Ekim 2017

Kiralık Aşk Ömer – Barış Arduç

barış arduç

Son dönemlerde Barış Arduç ismini sıklıkla duyar olduk. Kiralık Aşk Ömer karakteri ile ön plana çıkan yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen her şeyi sizler için araştırdık. Kiralık Aşk Ömer daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı. Sevgilisi var mı? Benzeri soruların yanıtlarını sizler için araştırdık.

Barış Arduç Kimdir ?

Bir yaz dizisi olarak ön plana çıkan ve çok sevilen Kiralık Aşk Ömer karakteri ile onu tanıdık. Dizideki rolü çok sevilse bile yakışıklı oyuncu, oyunculuğu ile de göz doldurmayı başarıyor. 9 Ekim 1987 doğumlu olan oyuncu öncelikle futbol ve dalgıçlık gibi spor dallarına büyük bir ilgi duyuyor. Drama dersleri aldığı için oyunculuğunun da oldukça sevilmesi söz konusu olurken daha önceden Dinle Sevgili ve Pis Yedili gibi dizilerde de rol almış.

Şöhret basamaklarını hızla tırmanan Barış Arduç kimdir sorusunun sorulduğu ilk dizilerden bir tanesi de 2013 senesinde Selim karakteri ile hayat verdiği Bugünün Saraylısı dizisiyle olmuş. Aynı rol arkadaşı Elçin Sagu’da olduğu gibi Barış Arduç içinde Kiralık Aşk dizisinin büyük bir önemi bulunuyor. Çünkü Ömer karakteri ile hem oyunculuk anlamında hem de popülerlik anlamında son derece önemli basamaklar atladığını da söylemek yanlış olmayacaktır.

Barış Arduç Nereli

Genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncu 1987 yılında İstanbul’da doğmuş. 28 yaşında olan oyuncu terazi burcu ve pek çok dizide karşımıza çıkmış. Yakışıklı oyuncu bu sene içerisinde ilk kez Kiralık Aşk Ömer karakteri ile karşımıza çıkmadı. Aynı zamanda yayından kaldırılan Racon: Ailem için isimli dizide de Tekin karakterine hayat vermişti. Daha sonrasında ise Sadece Sen isimli sinema filminde yeniden karşımıza çıktı. Şüphesiz bu yapımlar önemli olsa bile onu gerçek anlamda tanıdığımız ilk dizi Kiralık Aşk oldu. Dizide hayat verdiği karakter ile şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan yakışıklı oyuncu, gelecekte de pek çok yeni yapımda adını duyurmaya devam edeceğe benziyor.

Barış Arduç Sevgilisi

Yakışıklı oyuncu Deliha filminde de oynadığı rol arkadaşı Gupse Özay ile birlikte… Aynı zamanda Barış Arduç boyu 1.82 iken kilosunun da 82 olduğunu söyleyelim.

Barış Arduç Resimleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz