Fakirblog, 22 Ekim 2017

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2016

Son dönemlerde kredi kartı almak isteyenlerin sıklıkla bu soruyu yazdığını söyleyebiliriz. Özellikle kışın aralıklarla bankaların kolay kredi kartı verdiğini ve bazı dönemlerde de hiç kredi kartı vermediğini ve başvuruları büyük oranda reddettiğini görebiliyoruz.

Peki ama kolay kredi kartı almak  için nelere dikkat etmek gerekiyor? Ne yaparsak daha kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı sahibi oluruz bu konuları sizler için araştırdık. Daha önce de defalarca kez değindiğimiz gibi hem kredi kartı hem de kredi için yüksek kredi notuna sahip olmanız şart…

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2016

Bazı durumlarda ise diğer bankalara göre daha kolay bir şekilde kredi kartı veren bankalar olduğunu da biliyoruz. Buna ulaşabilmek için hangi bankalarla çalışmak gerekiyor? Öncelikle maaş aldığınız bankalardan daha kolay kredi kartı alacağınızın altını çizelim. Çünkü maaş ödemesi olan bankaların kredi kartı ve kredi vermede daha bonkör davrandığını görebiliyor. Dönem dönem kredi kartı kampanyaları yapan bankaları araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu konuda internet üzerinde çeşitli banka ve forumlarda kredi kartı kampanyalarına daha rahat bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor.

Hali hazırda bir bankanın kredi kartını kullanıyorsanız bunlarda da limit yükseltmeye gidebilirsiniz. Bunun içinde tabi ki her zaman olduğu gibi kredi puanınıza dikkat ediliyor ve çeşitli elemelerden geçiriliyorsunuz.

kolay kredi kartı

En kolay kredi kartı alınan bankalar

Günümüzde kredi kartı kullanım alışkanlıklarının dengelenmesi ve taksit sayısının azaltılması için çeşitli çalışmalar yapıldığı görülüyor. Bu durum bir anlamda kullanım alışkanlığının değiştirilmesi ve kredi kartı borçlarının azaltılması için gerekli görülüyor. Aynı şekilde sizlerde de devamlı olarak kart borcu mevcutsa yeni kart talebinde bulunmaktan çekinmenizi tavsiye ediyoruz. Genellikle gelen maaşın tamamına yakın kısmının bu kredi kartı borçlarına ödenmesi söz konusu olacağı için kredi kartı borçlarının bir anlamda birikmesine neden olabilir.

Kredi kartı almak yerine mevcut kartın limitinin yükseltilmesi de farklı seçenekler arasında yer alıyor. Tabi ki bunun da çeşitli seçenekleri de göz önünde bulundurulması şart olurken kolay kredi kartı sahibi olmak için bu durumlardan da uzak durmak gerekebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz