Fakirblog, 22 Kasım 2017

Lenovo A10-70 Özellikleri ve İnceleme

10 inçlik genişliğindeki ekrana sahip olan bu tablet geniş görüntüleme açısına sahiptir. Android işlemcili A10 tablet, daha canlı daha net ve HD görüntüler üreten geniş görüntüleme açılı ekranı sayesinde en aranan tablet markalarından olmuştur. Bunun yanında müziklere, videolara, filmlere ve Android oyunlara resmen can veren ve hareket katan Dolby Digital Plus ses sistemi ile ekonomik bir eğlence merkezi olarak da tanımlanabilir. 4 çekirdekli CPU işlemcisi ve uzun pil ömrü olan tabletinizi çok daha uzun bir süre daha iyi ve güçlü bir performansla kullanabilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca isteğe bağlı Bluetooth klavye üretkenliğinizi de arttırır.

A10 çoklu ve dokunmatik HD ekranı kapalı mekanlarda olduğu kadar açık mekanlarda da net ve renkli bir görüntüleme deneyimi sağlar. 6340 mAh pili sayesinde 9 saat kesintisiz wifi kullanımına uygundur.  Dolby ses desteği ile daha yüksek ve daha doğal, bozulmayan bir ses sunar. A10, 5 MP arka kamerası ile mükemmel netlikte fotoğraflar çekebilmenize olanak sağlar. Sevdiklerinizle internetten yaptığınız görüşmeler için de ideal olan 2 MP ön kamerası ile harika selfieler de çekebilirsiniz.

Çevrimdışı çalışan uydu GPS sayesinde bilmediğiniz yerlerde asla yolunuzu kaybetmezsiniz. Üstelik SIM Kart yuvası aracılığı ile isteğe bağlı olarak 3G kablosuz veri desteğini de kullanabilirsiniz. Lenovo’nun yeni Doit uygulama serisi sayesinde diğer Android cihazlarla ağ bağlantısı olmadan da verilerinizi paylaşabilir, virüs ve kötü yazılımlardan korunabilir ve arkadaşlarınız ile SMS günlüklerinizi yedekleyebilir ve daha da fazlasını yapabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz