Fakirblog, 22 Kasım 2017

Lenovo A7-50 Özellikleri ve İnceleme

7 inçlik ekranı ile Lenovo A7-50, internette sörf yapmak, metin ve haber okumak, görüntülemek için ideal bir tablet bilgisayardır. Android işlemciye sahip olan bu tablet, 7’’ geniş görüntüleme açılı net ve renkli IPS ekranı ile arkadaşlarınızda sizin eğlencenize ortak olabilir. 4 çekirdekli işlemcisi ile her şeyin sorunsuz, kesintisiz ve güçlü olmasını sağlarken, A7-50’nin ince ve hafif tasarımı sayesinde de onu her yere her zaman taşıyabilmenizi sağlar.

Geniş görüntüleme açılı IPS ekrana sahiptir. HD ekranı sayesinde hem açık hem de kapalı alanlarda daha net ve renkli bir görüntüleme deneyimi sunar. Geniş görüntüleme açılı düz geçişli IPS ekranı, önceden gruplandırdığınız arkadarşlarınızla içerik paylaşabilmeniz için uygundur. 4 çekirdekli işlemcisi ile pek çok görevi aynı anda gerçekleştirebilir. Daha sorunsuz bir Android yapısı ile oyun oynarken veya HD video izlerken yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırır.

5 MP arka kamerası ile mükemmel fotograflar çekebilirsiniz. Ayrıca 2 MP ön kamerası sayesinde arkadaşlarınızla yüz yüzeymiş gibi internetten sohbet edebilir ve muhteşem selfieler çekebilirsiniz. Bunun dışında çevrimdışı çalışabilen uydu GPS ile bilmediğiniz yerlerde yolunuzu kaybetme korkusu yaşamazsınız. Ayrıca SIM kart yuvası sayesinde 3G ile dünyaya kablosuz olarak da bağlanabilirsiniz. Lenovo Doit uygulaması ile diğer Android cihazlarla ağ bağlantısı olmasa bile veri paylaşmak, oyun oynamak gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz