Fakirblog, 22 Kasım 2017

Lenovo Miix 2 8 Özellikleri ve İnceleme

4 çekirdekli işlemcisi ile bilgisayar seviyesinde performansa sahiptir. Windows 8 işletim sistemli 8 inçlik tablet Lenovo Miix, tableti tam işlevli bir dizüstü bilgisayara dönüştüren ‘’quick flip’’ klavye kılıfına takılabilir özelliği vardır. Mobil oyun oynamak, film izlemek ve bir şeyler üretmek için ideal bir tablettir.

IPS ekran teknolojisi ile HD 1280×800 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Canlı ve geniş açılı görüntüleme yapısına sahip 8 inç ekranı ile canlı renkler ve yaklaşık 180 derece görüntüleme açısı ile düz geçiş IPS teknolojisini kullanmaktadır. Beş parmak ve çoklu dokunmatik ekran teknolojisi ile windows 8 sayesinde entegrasyon sağlayabilirsiniz. Hassas kontrolü sağlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı çıkarılabilir kapağı ile kullanmadığınız zamanlarda bile ekranınızı koruyabilirsiniz.  Kapağı kullanarak tableti Stand modunda dik tutmalısınız. Uçlu yazma kalemi ile çizim yapabilir, taslak çizebilir ya da not alabilirsiniz. Entegre Web kamerası ile çok hoş görüntüler yakalayabilirsiniz. 2 MP ön kamerası ve 8 MP’ye kadar arka kamerası ile profosyonel fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca web konferansı veya video sohbetlerinizde sanki oradaymışsınız gibi konuşabilirsiniz. Çevrimiçi bağlanabilirlik seçenekleri ile Wifi, bluetooth 4.0 ve isteğe bağlı 3G teknolojisi ile internete bağlanabilirsiniz. Lenovo Bulut depolama ile bütün resimlerinizi, videolarınızı, filmlerinizi, veri ve dosyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz ve çoklu cihazlardan erişilebilir bir hale getirebilirsiniz.  İlave güvenlik için veriler aktarım sırasında şifrelenir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz