Fakirblog, 25 Eylül 2017

Monkey King Online Oyna

MMORPG ile web tabanlı oyunların birleştirilmesinin popülerleştiği bu dönemde çıkan önemli ve farklı oyunlardan olan Monkey King Online ile sizinleyiz. Oyun R2Games firması tarafından Türkçe dil desteğiyle birlikte çıkartıldı. Ancak Monkey King Online’ı diğer oyunlardan farklı kılan özelliği izometrik kamera açısına sahip olması. Kısaca izometriği özetleyecek olursak geniş ama alt ve üstten basık bir kamera açısına sahip. Web tabanlı olmasının bu kamera açısının seçilmesinde etkisi büyük demek mümkün olacaktır.

Oyunun detaylarına gelecek olursak, oyunda dört adet sınıf bulunuyor. Bu sınıflardan ilki tahmin edeceğiniz üzere Monkey, Fox, Bull ve Iron Fan olarak geçiyor. Sınıfların açıklamalarına gelecek olursak, Monkey yani maymun sıınıfı 500 yıllık tutsaklığın ardından savaşmaya hazır, Fox yani tilki dediğimiz sınıf açıklamasında ebedi genç iyi kılıç kullanan birkaç kuyruk tekmeleyeme hazır yazıyor. Bull yani boğa sınıfında ise balta sevdalısı, şeytani krallıktan parçalamaya hazır olarak açıklamışlar. Son olarak Iron fan yani demir sevdalıları için prenses, savaşçı, kahraman, demir gücüyle yönetmeye hazır denmiş. Oyundaki bu sınıfların iron fan haricinde yarı insan yarı hayvan olduğunu söyleyebiliriz.

monkey king online çanta

Sınıflarla ilgili detaylı açıklamaların ardından oyun içi bilmeniz gerekenlere. Oyunda AFK modu bulunuyor. Bu mod sayesinde ayarını yaptıktan sonra bilgisayar bizim yerimizi oynuyor ve karakterimize seviye atlatıyor. Böylece kısa sürede 40. Seviyeye kadar yükselebiliyor ve kendinizi neredeyse hiç yormadan karakterinizi çok iyi bir konuma getirebiliyorsunuz. Bunun dışında oyunda binek sistemi mevcut, bineğiniz ne kadar iyise o kadar hızlı oluyorsunuz. Ayrıca savaşlarda bir savaşçıya dönüşüyor ve sizinle birlikte düşmanınıza saldırıyor.

Son olarak oyunda ölümsüzler sistemi bulunuyor. Karakterinizi bazı ölümsüzlerin görünümünü alabiliyor, böylece onların yeteneklerini kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında neredeyse her MMORPG’ de bulunan PvP, PvE, Zindanlar eşye ve yetenek ağaçları da elbette var. Farklı bir deneyim istiyorsanız hoşunuza gidebilir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz