Fakirblog, 22 Kasım 2017

Nokia Asha 503 Özellikleri

5 MP kamerası ile en küçük detayları bile yakalayabilirsiniz. Fotoğraf tutkunları için özel tasarlanmış olan bu gelişmiş kamera sistemi sayesinde çok daha net ve canlı fotograf kareleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca 3.5 G bağlantısı ile çok daha hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile çektiğiniz muhteşem video ve fotoğrafları paylaşarak eğlenceyi arttırabilirsiniz. Süper hızla fotoğraf çekebilir ve çektiğiniz fotoğrafları yine aynı hızla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca kilit ekranında sadece parmağınız ile kaydırarak kameraya erişebilir ve resim çekmeye başlayabilirsiniz.

Her an ne olacağı ve karşınıza ne zaman ilginç bir şey çıkacağı hiç belli olmaz. Hiç bir anı kaçırmak istemiyorsanız bu telefon tam size göre! Tek bir kaydırma hareketi ile bütün uygulamalarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.bütün güncellemelerinizi, twetlerinizi ve müziğinizi tek bir ekranda görebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz 10 oyun hediyesi ile can sıkıntınıza son verebilirsiniz. Modern renkleri şık ve ince bir tasarımda birleştiren özel bir dizayn ile üretilmiş olan bu akıllı telefon ile kişiliğinizi ve sevdiğiniz rengi yansıtabilirsiniz. Güzel olduğu kadar dayanıklılığı ile de dikkat  çeken Nokia Asha ile hayatınızı daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Nokia Xpress tarayıcısı ile internette jet hızı ile sörf yaparken aynı zamanda güç tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Nokia Mix Radio özelliği sayesinde 28 milyon şarkıdan oluşan repertuardan en sevdiğiniz şarkıları seçerek bir liste oluşturabilir ve kendinize özel kişisel radyo istasyonu yaratabilirsiniz. Led flaşı sayesinde karanlıkta ve olumsuz hava şartlarında bile en net görüntüleri yakalayabilirsiniz. Bunun dışında uzun süre dayanıklı pil ömrü ile çok daha uzun bir süre çok daha fazla işi yapabilirsiniz. Ayrıca güç tasarrufu modunu kullanarak pil ömrünüzü uzatabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz