Fakirblog, 22 Kasım 2017

Nokia Lumia 520 Özellikleri ve İnceleme

Nokia Lumia 520; Windows Phone 8 ile çalışmaktadır. 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi, özel dijital lensleri ve uzun tırnaklarla ve hatta eldivenlerle bile çalışabilen dokunmatik bir ekrana sahiptir. Ücretsiz müzik ve navigasyon ile oldukça ekonomik bir telefon olma özelliğine sahiptir. Özel dijital lensleri ile oldukça etkileyicidir. Sinemagraf özelliği ile fotograflarınıza sihir katabilirsiniz. Akıllı çekimi sayesinde tek bir tuşa basarak pek çok fotoğraf çekebilirsiniz. Kış aylarında ellerinizde eldiven varken bile kolaylıkla kullanabileceğiniz bu akıllı telefon sayesinde mesajlaşabilir, resim çekebilir hatta internette dolaşabilirsiniz. Nokia Lumia 520’nin 4 inçlik dokunmatik ekranı daha net ve daha keskin bir görünüm sağlar.

Rengârenk seçeneklerinden birini seçerek tarzınızı telefonunuza yansıtabilirsiniz. Nokia MiXrADİO ile sevdiğiniz bütün şarkıları gün boyunca ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlarınız, e- postanız ve mesaj yolu ile de bu şarkıları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ücretsiz HERE Maps özelliği sayesinde, gideceğiniz yeri kolayca bulabilirsiniz. Gideceğiniz yeri işaretlemeniz sonucunda size sokak sokak yol tarifini versin. Başlangıç ekranındaki renkli kutucuklar sayesinde her şeyden haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz. Microsoft OneDrive’da 7 GB depolama alanı alabilirsiniz.

Outlook, Word, Excel ve Power Pointle her yerde çalışabilirsiniz. 119,9 mm yüksekliği, 64 mm genişliği, 9,9 mm kalınlığı olan bu telefonun ağırlığı ise 124 gr.dır. Ana kamerası 5.0 MP ve 4 kat zoom özelliği vardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz