Fakirblog, 19 Eylül 2017

Paramanya İndir

paramanya

Son dönemlerde metroda, havaalanında, stadyumda ve iş yerinde gördüğüm yetmezmiş gibi, eve geldiğimde kardeşimin bilgisayarında paramanya oynadığını gördüğüm için bu yazıyı kaleme almak istedim. Başlarda paramanya indir seçeneğinden yararlanmak istemesem de zaman içerisinde çevremde ki insanların diyaloglarından bıktığım için bende indirmek zorunda kaldım.

Bir zamanların efsane masa başı oyunlarını aratmayan yapısı ile eskiden bu tarz oyunları bilen insanlara bir nostalji yaşatan bu oyun aynı zamanda yeni neslin de birbiri ile daha fazla kaynaşmasını sağlıyor. Özellikle teknolojinin insanları sosyallikten uzaklaştırdığı söylense bile çevremde insanların bu sayede daha çok diyaloga girdiklerini görerek şaşırıyorum. Hatta kardeşimin iki senedir konuşup tanışmadığı karşı komşunun kızı ile paramanya üzerinden arkadaş olup beraber oyun oynadıklarını duyunca çok şaşırdığımı söyleyebilirim.

Paramanya İndir Cep Telefonu

Genel olarak oyunlar konusunda ciddi bir eksiklik yaşadığımı söyleyebilirim. Cep telefonuna indirilen oyunları oynamak benim için pek kolay olmaz. Bu sebepten oyunu oynamaya alıştığım andan itibaren paramanya hile seçeneğine göz atmayı kendime ilke edindim. Şu ana kadar paramanya hile konusunda bir seçeneğe ulaşamadığım için gönül rahatlığıyla oynayabilirim. Çünkü uzun vadede bu seçenekler beni sıkıyor bu durumda da hile arayışına girenlerin benim önüme geçmesi de can sıkıcı bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

paramanya indir

Paramanya için böyle bir seçeneğin yer almaması da bu oyunun oynanabilirliğini artırıyor. Başka bir deyiş ile emek emek yaptığınız elmaslarınız ve altınlarınızın hilesiz bir şekilde elde edilmiş olması da önemli bir konu olarak ön plana çıkıyor. Yani başka bir deyiş ile sadece birkaç günlük bir oyuncu hile yaparak sizin önünüze geçmediği için bu konuda daha rahat oluyorsunuz. Sizlerde benim gibi oynamaya başladığınız bir oyuna körü körüne bağlanıyorsanız bu konuda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Paramanya Pc indir

Ben ise paramanya apk olarak indirdim. Ama son dönemlerde paramanya indir seçeneğinin farklılaştığını ve bilgisayarlar üzerinden de oynanabilen bir sürümünün de çıkartıldığını biliyorum. Yakın bir gelecekte bu oyunu ofisteki bilgisayara paramanya indir seçeneğini kullanarak oynayabilirim. Günümün daha eğlenceli geçmesi için bu oyunu bilgisayarda indirmekte yeterli olacağa benziyor.

Android paramanya indir

iPhone ipad paramanya indir 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz