Fakirblog, 22 Ekim 2017

Paramanya Nasıl Oynanır,Taktikleri ve Hileleri

paramanya
Paramanya
oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum. Eski bir masa oyunu hayranı olduğum için bu oyunu çok beğendim. Fakat bu oyunu zaman içerisinde çok fazla oynayınca elmaslarınız ve altınlarınız tükenmeye başlıyor. Bu da  ister istemez paramanya hile arayışına girmeniz anlamına geliyor.

Böylesine bir hile seçeneğinin yer almadığını belirteyim. En azından şimdilik online olarak oynanan bu oyunda hileye ulaşmak mümkün değil gibi görünüyor. Pek çok internet sitesinde paramanya para hilesi şeklinde başlıklar gördüm ve detaylı bir şekilde araştırdım. Şu an için bu oyunun hilesi olmaması da onu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Ne yalan söyleyeyim paramanya oynamaya başladım ve ilk olarak verilen elmasları çok fazla gerekli olmayan yerlerde harcadım. Bunun üzerine sonradan hile arayışına girmiş olsam bile yine de bulamadığım için içten içe seviniyorum. Çünkü bu şekilde hileye olanak tanımayan oyunların daha eğlenceli olduğunu da belirtmek istiyorum.

Paramanya Çılgınlığı

Çocukluğumuzu geçirdiğimiz iki yada daha fazla kişinin oynadığı oyunları hatırlarsınız. Bir masada oynanan bu oyunlar rakibimizin elindeki parayı ve gayrimenkulleri tamamen ele geçirerek tek bir oyuncu kalana kadar devam ederdi. Paramanya oyunu da bu başlık altında toplanıyor. Online olarak oynandığı için daha fazla rekabetin oluşması istendiği için bir takım yeniliklerin sunulduğunu da söylemek yanlış olmayacaktır. Bunlar arasında ilk sırada yer alan karakter kartları son derece büyük bir önem teşkil ediyor. Aynı zamanda paramanya para hilesi barındırmadığı için de güven içerisinde oynanabilen bir oyun olarak dikkat çekiyor.

paramanya hediyeler

Paramanya Nasıl Oynanır

Bu oyunu oynamak için öncelikle telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ücretsiz olduğu için kısa bir süre içerisinde paramanya indir seçeneğinden yararlanarak telefonunuza indirebilirsiniz. Daha sonrasında ise facebook bağlantılı olarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Facebook hesabınız yoksa misafir girişi yaparak oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Paramanya Elmas ve Altın Kazan

paramanya altın hile

Oyunu daha kolay anlamanız için bir yardımcı size karakter kartları ve oyunun genel işleyişi hakkında bilgi veriyor. Elmas ve altın almak için ücret ödeyebileceğiniz gibi aynı zamanda bunları kendinizde kazanıyorsunuz. Oyun içerisinde yükseldikçe yeni oyun aşamaları açılıyor ve daha rahat oynayış sağlıyorsunuz. Daha sonrasında ise karakter kartınızı geliştirerek oyunda en büyükler arasına giriyorsunuz. Hiç unutmuyorum paramanya oyna seçeneğinin olmadığı günlerde masa başı oyunlarda rakip bulmakta zorluk çekerdik.

Ama ne mutlu ki paramanya benzeri oyunlar söz konusu olduğu zaman böyle bir seçeneğin ön plana çıkmasına bile gerek kalmıyor. Çünkü dilediğiniz zaman oynamaya başlayabiliyorsunuz. Dilerseniz bireysel olarak dilerseniz de toplu olarak paramanya oynayabilirsiniz. Bireysel oynanan oyunlar iki kişi, üç kişi ve dört kişi oynanabiliyor.

paramanya karakter kartları

Benim tavsiyem ise takım oyunu ile paramanya oynamanız. Bu oyun seçeneğinin en büyük eksisi ise diğer kişiler eğer yavaş hareket ederse size bir sonraki sıranın gelmesi daha zor oluyor. O sebepten bu oyunu oynamak için sıkılmanız anlamına da gelebiliyor. Böyle bir sorun oluşmasını istemiyorsanız ikili seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaş ekleyerek arkadaşlarınız ile paramanya ayrıcalığını daha rahat bir şekilde oynamanız da mümkün oluyor.

Paramanya Oyna

Aynı zamanda oyunun farklı modları da bulunuyor. Dilerseniz bu oyunu Türkiye haritası üzerinde oynayabildiğiniz gibi aynı zamanda uzayda yada dünya haritası üzerinde de oynayabiliyorsunuz. Oyunda yükselmeye başladıkça daha farklı oyuncularla tanışıyor ve daha çok kazanıyorsunuz. Karakter kartınızın güçlenmesi de sizin oyunda daha da güçlenmeniz anlamına geliyor.

Paramanya Karakter Kartları

Farklı karakter kartlarına sahip olarak oyundaki gücünüzün artmasını sağlıyorsunuz. C sınıfı kartlar, B sınıfı kartlar, A, A+ ve S sınıfı kartlar arasından bir tanesini seçiyor ve size verilenleri birleştirerek özelliklerini geliştiriyorsunuz. Bu sayede rakiplerinize karşı daha da avantaj kazanıyorsunuz.

Paramanya Kart Geliştirme

Oyunu oynarken size bir yardımcı aracılığıyla paramanya karakter geliştirme nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde açıklanıyor. Zaten oyunun ilk başlarında bol miktarda elmas ve altın verildiği için karakter geliştirme konusunda bilgi sahibi oluyorsunuz. Albüm hazırlamak ve kart geliştirme gibi seçeneklerden de yararlanarak Paramanya’nın büyülü dünyasına bir adım daha atabilirsiniz. Tamamen eğlenmeniz için tasarlanan bu oyun uzun bir süre boyunca bir numaralı oyun olarak zirvede kalacağa benziyor.

Paramanya Hile

Paramanya hile yapmak için oyunu bilgisayarınızdan yeni karakter açarak oynamalısınız.Cep telefonunuzda oynadığınız karakter ile bilgisayar da açtığınız karakteri karşılaştırarak altın ve elmas kazanabilirsiniz.

Bilgisayardan para manya oyna !

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz