Fakirblog, 21 Ekim 2017

Paramparça Cansu Kimdir ? Kaç Yaşında ? Leyla Tanlar Nereli ?

Son dönemlerin en beğenilen karakterlerinden biri olan Paramparça Cansu hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Paramparça Cansu yani Leyla Tanlar; Erken Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı Paramparça dizisi ile adından bahsettirmiş ve izleyicilerin bir anda sorularının odak noktası olmayı başarmıştı.

Paramparça Cansu Kimdir ?

Paramparça Cansu sıradan bir yaşam içerisinden genç yaşına rağmen hızlı bir şekilde basamakları tırmanmaya devam ediyor. İşte Paramparça Cansu hakkında merak edilenler…

Paramparça Cansu Kaç Yaşında ?

Sevilen oyuncu Paramparça Cansu kaç yaşında sorusu ile yazımıza başlayalım. 13 Aralık 1997 senesinde doğan oyuncu henüz 18 yaşında olmasına rağmen oyunculuğu ile göz dolduruyor ve gelecekte ümit vermeye devam ediyor. Halen İtalyan lisesinde okuyan oyuncu ilk okuldan itibaren Koç Üniversitesinde sergilenen bir oyunda, çok küçük yaşlarda canlandırdığı rol ile oyunculuğa geçecek olmasının sinyallerini vermiştir.

paramparça cansu kaç yaşında

Paramparça Cansu Nereli ?

Paramparça Cansu nereli sorusuna ise İzmirli olduğu cevabını verebiliriz. Hızlı bir şekilde oyunculukta ön plana çıkan oyuncu kazandığı yeni hayranları ile de gelecek vaat ettiğinin sinyallerini veriyor. Paramparça dizisinde ön plana çıkan başarılı oyuncu, oyunculuk eğitimini de otuzbeş buçuk sanat merkezinde almıştır.

Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren oyuncu mesleğini severek yaptığını ve ilerleyen dönemlerde yeni projelerde yer almak istediğinin de sinyallerini vermiş. Aynı zamanda oyuncu Cansu karakterinin çok fazla alışılmadık bir yapıya sahip olması nedeniyle sevildiğini düşünüyor. Paramparça Cansu karakteri ile ön plana çıkan Leyla Tanlar hayranlarının kendisini sokakta gördüğü zaman verdiği tepkiyi çok şirin bulduğunu da eklemiş. Bizde başarılı oyuncuya oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.

Paramparça Cansu İnstagram ve Twitter adresi

https://www.instagram.com/leylatanlaar/

https://twitter.com/leylatanlar

Paramparça Cansu Leyla Tanlar Resimleri

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz