Fakirblog, 22 Eylül 2017

Rinoplasti ile Burun Estetik Kaygılarınızı Yok Edin

Rinoplasti halk arasında burun estetiği olarak biliniyor. Burun estetiği bugün oldukça doğal bir hale geldi diyebiliriz ama bizler yine de yaptırıken dikkatli olmanızı ve bazı noktalara dikkat ederek operasyona evet diyebilmenize dikkat çekmek istiyoruz. Bu operasyon elbette sizlere harika sonuçlar vermek için yapılıyor ama her uygulamada sizler başarı elde edecek ev memnun olarak ayrılacaksınız diye bir garanti de elbette yok. Bunun en önemli nedeni ise doğru adresi bulmak olacak. Hem kliniğin tam teşekküllü olması hem de aynı zamanda doktorun tecrübeleri ile sizlere yansıyan bu sonuçlar yüzünüzü güldürüyor olacak.

rinoplasti

Rinoplasti uygulaması için Doktor Leyla Arvas, her hastası için detaylı olarak inceleme yapıyor ve kişinin şuan ki burnunun yapısı, yapılacak olan operasyonun ne şekilde tamamlanacağı gibi çok geniş bir çalışma ila hastaya bildiriliyor. Yani sizler daha operasyonu olmadan bile nasıl görüneceksiniz yanıtına bile cevap bulmuş oluyorsunuz. Rinoplasti uygulaması için öncesi ve sonrası resimleri sizler için çok fazla anlam ifade ediyor olabilir. Bu doktorun başarısını ortaya koyacak elbette ama önemli olan sizin burnunuzun yapısı ve hangi burnun size yakışıyor olacağı olacak. Belki bazen çok hafif bir dokunuş bile yeterli olurken, bazen çok kemerli bir burunun daha uzun bir süreli ameliyatta kalması gerekebilir. Burada önemli olan burun yapısını çözmek ve kişiye de en yakışacak burun yapısını yapmak olacaktır.

Rinoplasti fiyatları da burun yapısına göre değişkenlik gösteriyor olacak. Bazen dediğimiz gibi sadece çok ufak bir müdahale yapılıyor olabilir. Bunun ücreti ile saatlerce sürecek ve çok zorlu bir burun yapısına sahip olan hastanın ödeyeceği ücret aynısı olacaktır. Rinoplasti fiyatları bu sebeple doktor ile hastanın karşılıklı görüşmesi ve muayenesi sonrasında ortaya çıkacaktır. Rinoplasti fiyatları için her konuda aklınıza takılanları da yine Doktor Leyla Arvas ile görüşebilir ve kararınız sonrası operasyon için randevu alabilirsiniz. Doğru zamanda doğru doktor ile doğru burun şekli bir araya geldiğinde istenilen o harika sonuç ortaya çıkacak ve hastayı mutlu ediyor olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz