Fakirblog, 22 Kasım 2017

Samsung Galaxy Alpha Özellikleri ve İnceleme

samsung galaxy alpha

Samsung’un birçok modeli en çok satan telefonlardan bu da Samsung’un tecrübesine güvenmemizi sağlıyor.Galaxy Alpha  “metal, ince ,estetik” ayrıca yüksek donanımı ile de göz dolduran bir telefon.
İşletim Türü  Android
İşletim Sistemi Android 4.4.4(Kit Kat)
İşlemci Kapasitesi 1.8 GHz Quad Core
RAM Kapasitesi 2GB RAM
Dahili Hafıza  32 GB
Artırılabilir Hafıza Yok
Ekran Boyutu 4.7”
Ekran Tipi Super Amoled
Kamera Çözünürlüğü 12MP arka – 2.1 ön kamera
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
3G HSDPA
GPS Var
Dahili Modem  Var
Tarzınızı Yansıtın
Tasarımı şık olan telefonun gerçek metal çerçevesi farklı renk seçenekleri sunuyor.Super Amoled ekranı parlaklık sağlıyor ve ekran parlaklığından da tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Gelişmiş Kamera İle Profesyonel Fotoğraflar

Samsung telefonun bu yönünde çok iddialı hatta çektiğiniz fotoğrafların akıllı telefonunuzla çektiğinize yanınızdaki arkadaşlarınız dışında kimse inanmayacak diyor.

Tasarruf Moduyla Uzun Süre Pil Ömrü

Daha fazla özellik demek daha çok pil kullanımı demek bazen ihtiyacınız olmayan programların ya da özelliklerin açık olması bekleme halinde bile pil tüketimine sebep olmakta .Samsung buna çözüm olarak çeşitli tasarruf modları geliştirmiş.Pil seviyesi azaldığında uygun modu seçip gün sonuna kadar idare edebilirsiniz.

Parmak İzi Tarayıcı

Güvenlik için  kilit şekli oluşturmak da çoğu zaman yeterli olmuyor ilerleyen zamanlarda aranan bir özellik olacak parmak izi tarayıcısını Samsung şimdiden kullanmış.Yüksek güvenlik sağlayacağını düşünüyoruz çünkü siz olmadan kimse telefon kilidini açamaz ama gelişmekte olan bir teknoloji olduğu için sıkıntı yaşama ihtimali düşündürmüyor değil.

Kalp Hızı Ölçer ve S Health

Kalp hızı ölçer sağlık koçunuz S Health da form koçunuz olmaya aday teknoljiler. Kalp hızı ölçer kalbinizin ritmine dikkat ederken S Health egzersiz yaparken sizi kontrol ediyor bu sayededaha sağlıklı ve hedeflerinize daha sadık olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz