Fakirblog, 22 Kasım 2017

Samsung Galaxy Grand 2 Özellikleri ve İnceleme

Bu telefon oldukça büyük bir ekrana sahip olduğu için optimum geniş görünüm ve harika bir izlenim deneyimi yaşatır. 5,25’’ HD ekranı sayesinde fizl izlemek ve oyun oynamak için en ideal telefondur. İnceliği kolaylıkla kavranmasını ve taşınmasını sağlar. Geliştirilen çoklu penceresi sayesinde aynı anda pek çok uygulamayı birden çalıştırmanıza imkan sağlar. Ayrıca uygulamadan uygulamaya da rahatça geçiş yapabilirsiniz.

Dört çekirdekli işlemcisi daha güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlar. Bu özellik; kusursuz çoklu görevler gerçekleştirmenize ve daha hızlıinternete girebilmenize, videoları sorunsuz bir şekilde oynatmanızı sağlar veweb sayfalarınızı yüklemenize yardımcı olur. Uzun ömürlü 2.600 mAh bataryası sayesinde çok daha uzun bir süre sizi yarı yolda bırakmaz enerji tasarruf modu sayesinde pil ömrü uzatılabilir. Ayrıca bluetooth ve bağlanılabilirlikteki en son teknoloji olan 4.0,1/10 güç tüketimi sayesinde çok daha uzağa veri aktarımı yapabilme özelliği eklenmiştir.

Wifi direct özelliği sayesinde çok daha hızlı bir dosya paylaşımı imkanı sunar. Android işlemciye sahip olan bu telefon, 5,25’’ büyüklüğünde parlak ve daha net bir ekrana sahiptir. Bu ekranı sayesinde pek çok uygulamayı aynı ekranda görüntüleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. 8 MP kamerası ile de çok güzel fotoğraflar çekebilir ve hatta anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. İçinde bulunan pek çok çekim modu sayesinde en güzel resimleri yakalamanıza imkan tanır. 3G özelliği ile kolaylıkla internete her yerden bağlanmanızı sağlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz