Fakirblog, 22 Kasım 2017

Samsung Galaxy Note 3 Neo Özellikleri

3 tane renk seçeneği bulunan bu akıllı telefon, ince yapısı ve deri görünümlü arka kapağı sayesinde onu diğer akıllı telefonlardan ayıran bir üst dikiş tasarımına sahiptir. Avcunuzla kolay kavrayabileceğiniz ve hoş bir his uyandıran bu cihazı her türlü yüzeyde kaymadan güvenle yerleştirmek mümkündür. Yeni S Pen’i sayesinde kolaylıkla yazılar yazabilir, günlük işlerinizi yazabilir ve not tutabilirsiniz. Ayrıca pek çok modu sayesinde her yerde her şekilde not yazabilmenizi sağlar ve dilediğiniz şekilde biçimlendirir.

Galaxy Gear uyumluluğu ile, telefonunuza hiç dokunmadan sadece akıllı saatinizden çağrılarınızı alabilir ya da birilerini arayabilirsiniz.  Bu sayede tüm sosyal ağ sitelerinizi takip edebilirsiniz. E-posta ve uyarılan ana cihaz senkronize olarak açılır. Otomatik kiliti sayesinde kimsenin sizin izniniz olmadan telefonunuzdan bilgilerinize ulaşmasına olanak vermez. 5,5’’ ekrana sahiptir. Bunun dışında android yapıda ve 8 MP fotoğraf makinesi özelliğine sahiptir.

Bu özelliği sayesinde çok net ve muhteşem resimler çekebilir, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Pek çok seçim modunu içinde bulundurduğu için fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz. Çok net ve parlak renklere sahip olduğu için muhteşem videolar çekebilir ve hiç bitmesini istemediğiniz anları daha sonra tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Bunun dışında 3.100 mAh bataryası ve uzun pil ömrü sayesinde daha uzun bir süre telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizi yarıda bırakmayacak olan bu akıllı telefon, enerji tasarrufu modunda kullanıldığında daha uzun süre de dayanıklılığını koruyacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz