Fakirblog, 25 Eylül 2017

Samsung Galaxy S3 Mini Özellikleri ve İnceleme

4,0 çekirdekli süper AMOLED ekranı, multi medya veweb içeriğini muhteşem parlak renklerle görebilirsiniz.  Harika netlikte muhteşem görüntüler sunar. İnce ve zarif yapısı ile elinize de çok yakışacak olan bu akıllı telefon doğadan ilham alınarak yapılmıştır ve organik tasarımı sayesinde pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Kolay kavranmasını sağlayan zarif kavisleri daha da şık görünmesini sağlamıştır.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışır. Jean Bean, doğru bilgiyi anında sağlayabilecek Google Now özelliklerini, Google Search deneyimi ile birlikte akıcı ve sorunsuz, hızlı grafiklere sahiptir. Birisi ile mesajlaşırken mesajlaşmak yerine konuşmayı istediğinizde ve telefonu kulağınıza götürdüğünüzde telefonunuz otomatik olarak o kişi arayacaktır. Telefonunuz sizin ne hissettiğinizi ve ne yapmak istediğinizi anlar.

Samsung’un geliştirmiş olduğu doğal dil tanıma yazılımı sizin sesinizi tanır ve komutlarla, telefonun kilidini açmak, ses düzeyini açmak ya da kısmak, en sevdiğiniz şarkının çalmasını sağlamak, programlarınızı düzenlemek ve ya kameranızı otomatik olarak açmak, fotograf çekmek için de kullanabilirsiniz. Siz telefonunuzdan uzak kaldığınızda siz orada yokken ne olup bittiğini titreşimli uyarısı sayesinde size bildirir. Çağrı ve mesajları görmenizi sağlar. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahiptir. Bunun dışında 4,0’’ büyüklüğünde ekranı ile bütün işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Arka kamerası ise 5 megapikseldir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde harika fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz