Fakirblog, 22 Kasım 2017

Samsung Galaxy S3 Özellikleri ve İnceleme

Anneniz gibi siz uyuyana kadar bekler. Arkadaşlarınızı tanır ve etiketler. Sizin bir parçanız olacak bu akıllı telefon size dair her şeyi aklında tutacaktır. Konuşmak istediğinizi bilir. Doğrudan çağrı özelliği ile sadece telefonu kaldırmanız yeterlidir. Arkadaşınızın numarasını otomatik olarak kendisi çevirir. Sizi uyandıracaktır. Gelen bir çağrıyı cevaplayabilir hatta fotograf çekebilirsiniz. Galaxy S III ile resim transfer edebilir, müzük ya da video aktarımı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yüzlerini otomatik olarak tanır ve onlara fotoğraf gönderimi yapabilir.

İki kat büyük ekranı sayesinde pek çok işi aynı anda açabilir bir bilgisayar kullanıyormuş gibi hem mesajlaşıp hemde video izleyebilir veya not yazabilirsiniz. Bunun dışında fotoğraflarınızı videolarınızı evdeki plazma televizyonunuza aktarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan uzakta olduğunuzda bile fotoğraf ve verilerinizi bilgisayarınızla paylaşabilirsiniz, veri aktarımı yapabilirsiniz. Doğadan ilham alınarak tasarlanmış organik tasarımı, ince ve zarif yapısı ile insan odaklı bir cihazdır. Ayrıca pürüzsüz ekranı ve yumuşak eğrileri yansıtacak gelişmiş kullanılabilirliği ile ergonoik ve konforlu bir akıllı telefon deneyimi sunar.

Yüksek çözünürlüklü 4.8 inçlik büyük bir ekrana sahiptir. HD görüntü kalitesi ve ultra hızlı tepki süresi ile gerçek ve mükemmel renklerin bir araya geldiği ekranda bütün işlemlerinizi yapmak çok daha keyifli olacaktır.HD video izlerken bir taraftanda e-postalarınıza bakabilir ya da arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. 3 G teknolojisi ile donatılmış olmasının verdiği ek bir özellik ise, verileri daha hızlı indirme ve videoları takılmadan izleyebilme özellikleridir. Harika anlarınızı yakalar ve mükemmel fotograflar çekmenizi sağlar.bütünleşik iletişimi sayesinde iş toplantılarınızda da işinize yarayacak olan eş zamanlı mesajlaşma, hareket epostaları ve programları kontrol edebilirsiniz ve ekrandaki görüntüyü başka bir ekrana yansıtarak iş toplantısı veya konferans gibi ortamlarda kullanabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz